Či chceme alebo nie, ochorenie COVID- 19 zmenilo naše rozmýšľanie a nákupné správanie. Výrazne narástol počet platieb kartou, prepadli sa výdavky na cestovanie, oblečenie, či zábavu. Ľudia začali klásť veľký dôraz na hygienu a zvýšenú ochranu. Mnohí začali nakupovať online alebo hľadajú alternatívy ako inak využiť službu spojenú s ľudským faktorom. Vendigové automaty majú čo ponúknuť aj v tejto oblasti.

Tu sú niektoré výhody z nich:

 1. VÝBER NÁPOJA
  Vendingové automaty prešli za posledné obdobie značnou modifikáciou. Veľké „touch screen“ sa stávajú samozrejmosťou, výber nápoja je možné namiesto prstom zrealizovať napr. aj dotykom pera.
 2. BEZKONTAKTNÁ PLATBA
  Súčasné platobné systémy umožňujú rôzne varianty bezdotykovej platby, ako napr. platbu platobnou kartou, alebo mobilom. Jednotlivé platobné systémy sú smerované k maximálnemu pohodliu pri využívaní našich služieb prevádzky automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie
 3. JEDNORÁZOVÝ POHÁR
  Nápoj z automatu je realizovaný do pohára, ktorý je jednorázový, tým sa zabraňuje predchádzajúcej manipulácii s ním, nakoľko je hygienicky balený.
  Štandardom a najvyššou prioritou v týchto dňoch zostáva zdravie a bezpečnosť našich klientov. Automaty pravidelne dezinfikujeme a ešte intenzívnejšie komunikujeme zvýšené hygienické opatrenia.

Káva je s nami v každej dobe. Spolu zdolávame aj tie najnáročnejšie úlohy a výzvy. Vždy povzbudí a inšpiruje. Aby sme vedeli osloviť každého „kávičkára“, máme viac ako 20 druhov kávy svetoznámych značiek ako LAVAZZA, Piazza d’Oro, Jacobs, Štrbské Presso, NESCAFÉ, NESPRESSO.

Nie ste si istí výberom kávovaru či automatu?
Prijmite od nás pozvanie na kávu! Poradíme Vám.

ASO VENDING tím
Prinášame pohodu do života