+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

Platobné systémy Riešenia pre každú firmu!

Maximálne pohodlie pri využívaní našich služieb. Nové technológie, bohatý výber platobných metód, ktoré môžu Vaši zamestnanci využívať. Ide nám o Vaše pohodlie. No rovnako nám ide o bezpečnosť, jednoduchosť a , samozrejme, hygienu.

PLATOBNÉ METÓDY

Jednotlivé platobné systémy sú smerované k maximálnemu pohodliu pri využívaní našich služieb prevádzky automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie.

ŽETÓNY

Systém žetónov pracuje na základe vopred zvolenej nominálnej hodnoty žetónu, ktorú automat akceptuje ako mincu a vydá zvolený nápoj.

DOBÍJATEĽNÉ KARTY

Dokonalejšou variantou je systém dobíjateľných kariet (kľúčov). Takýto systém je smerovaný k zavedeniu jednoduchšieho bezhotovostného platobného styku.
Dobíjateľné karty odbúravajú nutnosť nosiť pri sebe zásobu mincí či žetónov.

BEZDOTYKOVÉ IDENTIFIKAČNÉ KARTY

Platobné systémy založené na základe využívania bežných bezdotykových (zamestnaneckých) kariet pracujú na obdobnom základe ako dobíjateľné karty, ale s možnosťou využitia už existujúceho systému dochádzkových kariet.

PLATBA MOBILNÝM TELEFÓNOM

Novým systémom je spolupráca nápojového automatu s mobilným telefónom, tzv. GSM platba, ktorá umožňuje platby v našich automatoch prostredníctvom mobilného telefónu. Nápojový automat je vybavený GSM modulom, ktorý príjme signál z predvoleného telefónneho čísla, tento telefonát vypne, aby nevzniklo spojenie a zákazníkovi sprístupní možnosť voľby požadovaného tovaru.
Systém je ďalej pripojený na počítač, ktorý vedie štatistiku odobratých položiek. Táto je v dohodnutom čase kontrolovaná a následne zúčtovaná podľa dohody.

PONUKA PRE VÁS

ZAUJALI SME VÁS? MÁTE OTÁZKY? NAPÍŠTE NÁM!

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov.