+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

NÁPOJOVÉ AUTOMATY

pitný-režimOPT

VODA, OCHUTENÉ SÝTENÉ A NESÝTENÉ NÁPOJE, SÓDA, HYPOTONICKÉ NÁPOJE

Inovatívna technológia, moderný dizajn a jednoduché intuitívne ovládanie. Objavte profesionálnu technológiu na prípravu tej najkvalitnejšej kávy na vašom pracovisku.

AUTOMATY NA PITNÝ REŽIM

Vyberte si z nášho portfólia automatov na chladené nápoje alebo výdajníkov vody. Zabezpečte zamestnancom kvalitný pitný režim a spoľahlivé zásoby vody 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Automat ako plnohodnotná súčasť firemnej kultúry?

Automaty prispôsobíme Vašim požiadavkám tak, aby Vašu firmu reprezentovali a zároveň sa stali plnohodnotnou súčasťou Vašej prevádzky. Polepy s dizajnom Vašej firmy, logá, ale aj nápoje sú všetko Váš výber.

prečo

AUTOMAT OD NÁS?

Slovenská rodinná firma so štandardami a know how svetovej úrovne

Budujeme partnerstvá a meníme ich na priateľstvá.
Vyškolený servis, viacstupňová kontrola, pravidelné obnovovanie, otvorená komunikácia, pravidelná starostlivosť, priebežné informovanie o novinkách v systéme služieb

Firma ASO VENDING má na Slovensku viac než 30 ročnú tradíciu. O naše automaty sa starajú profesionálni servisní technici.

Za dodávateľa automatov sme si zvolili firmy Evoca Group a Lavazza. Vďaka dlhodobej a úspešnej spolupráci sme sa stali zástupcom týchto firiem na slovenskom trhu.

Zameriavame sa na prevádzkovanie predajných automatov. Po celom Slovensku máme 26 servisných centier.

Našim zákazníkom poskytujeme podporu aj v podobe NON STOP servisnej linky.

PONUKA PRE VÁS

ZAUJALI SME VÁS? MÁTE OTÁZKY? NAPÍŠTE NÁM!