Prečo trápiť Vašu firmu a zamestnancov zbieraním mincí, skúmaním dier vo vreckách a, v neposlednom rade, prečo ich vystavovať nehygienickému systému fyzickej meny?

Je 21. storočie a ľudstvo pracuje viac ako kedykoľvek predtým na zvýšení pohodlia. Vo všetkom!

Koľko z nás už nenosí so sebou žiadnu hotovosť, pretože je nepotrebná a prináša viac starostí ako benefitov?

Pozrite sa na niekoľko alternatívnych spôsobov platby, ktoré môžu automaty vo Vašej firme využívať.

Platobné systémy | ASOVENDING.sk

Platba kartou

V prvom rade začíname klasickou platobnou kartou tak ako ju poznáme. Vyberte si čokoľvek načo máte chuť, priložte kartu a je vybavené. Jednoduché a skvelé riešenie nie len pre Vás, Vašich zamestnancov, ale v prípade verejných miest najmä pre zákazníkov, návštevníkov, či hostí.

 

Zip kľúče

Jednoduché malé kľúče, ktoré viete využiť ako elektronickú peňaženku pre platby v automatoch. Vaši zamestnanci si tam vedia nabiť toľko peňazí, koľko potrebujú a následne jednoducho, prikladaním kľúča, zaplatia.

 

Mobilný telefón

Novým systémom je spolupráca nápojového automatu s mobilným telefónom, tzv. GSM platba, ktorá umožňuje platby v našich automatoch prostredníctvom mobilného telefónu. Nápojový automat je vybavený GSM modulom, ktorý príjme signál z predvoleného telefónneho čísla, tento telefonát vypne, aby nevzniklo spojenie a zákazníkovi sprístupní možnosť voľby požadovaného tovaru.
Systém je ďalej pripojený na počítač, ktorý vedie štatistiku odobratých položiek. Táto je v dohodnutom čase kontrolovaná a následne zúčtovaná podľa dohody.

Vaše dochádzkové karty

Najelegantnejším riešením je použiť Vaše súčasné dochádzkové karty a jednoducho ich využiť na platbu spôsobom akým by ste to spravili pri bežnej platobnej karte. Na dochádzkovú kartu si prostriedky nabijú buď Vaši zamestnanci, alebo im viete podľa potreby prispievať.  Jednoduchý, ale efektívny systém, kde všetko stravovanie a občerstvenie vo Vašej firme máte pod kontrolou vďaka Vašej dochádzkovej karte.

 

Žetóny

Pokiaľ však stále preferujete fyzickú platbu, jednoduchý spôsob ako Vašim zamestnancom poskytnúť prístup k občerstveniu predstavujú žetóny. Jednoduchý žetón nominálnej hodnoty tak nahrádza mince a predstavuje rýchly spôsob platby za akýkoľvek nápoj, či jedlo.

 

Je možné, aby automat kombinoval niekoľko platobných systémov?

Samozrejme. Preto je každé riešenie ušité na mieru pre Vašu firmu a Vaše potreby.

 

Napíšte nám a nájdeme to pravé riešenie aj pre Vás.