+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

Automaty – od kávy, cez jedlo až pitný režim!

Široká škála riešení prostredníctvom našich automatov. Staráme sa o spokojnosť Vašich zamestnancov riešeniami ušitými na mieru. Raňajky, obed, občerstvenie, káva a horúce nápoje, sóda, hypotonické nápoje – v sortimente máme pre Vás stovky produktov. Stačí si len vybrať.

145 000

Každý deň naše stroje obslúžia viac než 145 000 spokojných zákazníkov v každom kúte Slovenska

Viac ako 40 druhov nápojov

S nami máte na výber z desiatok lahodných známych, aj menej známych, nápojov. Objavujte nové zaujímavé chute každý deň

Široká ponuka nápojových automatov

Máme v ponuke desiatky strojov pre každú situáciu. Každý zákazník je v našich očiach unikátny, a preto potrebuje unikátne riešenia

Káva podla želania

Zrnková, instantná alebo kapsulová? Lavazza, Piazza D´Oro, Nescafé, Nespresso,či Štrbské Presso? To všetko je na Vás

Automaty na kávu

Dajte priestor svojim preferenciám a vyberte si spomedzi niekoľkých druhov instantnej kávy NESCAFÉ. Alebo uprednostňujete espresso z čerstvo pomeltých kávových zŕn najvyššej kvality od LAVAZZA alebo Piazza d'Oro? Ak hľadáte kapsulový systém, máme pre Vás riešenie s názvom NESPRESSO, či LAVAZZA BLUE.

Čítať ďalej

Pitný režim

Zaistite Vašim zamestnancom a klientom kvalitný prísun tekutín prostredníctvom našich automatoch slúžiacich na zabezpečenie pitného režimu. Vyberte si z našej ponuky automatov so zásobníkmi vody, s rôznymi prídavnými funkciami, ktoré skvalitnia pitný rezim vo Vašej prevádzke.

Čítať ďalej

Snackové Automaty

Obohaťťe svoje priestory o ponuku rýchleho občerstvenia, ktoré zabezpečí maximálne pohodlie Vašich klientov a zamestnancov. Tovar v automatoch dokážeme prispôsobiť podľa referencí Vás, Vašich zamestnancov a návštevníkov. Sladké, slané, či zdravé pochúťky - stačí si len vybrať zo širokej ponuky sortimentu.

Čítať ďalej

Kávovary do kancelárie

Ponúkame Vám profesionálnu technológiu na prípravu tej najkvalitnejšej kávy priamo vo Vašej kancelárii, v priestoroch konferenčných miestností, či na chodbách business centra. Rýchly, jednoduchý, automatický systém prípravy zaručí šetrenie pracovného času Vašich zamestnancov.

Čítať ďalej

Horeca Kávovary

Elegantný dizajn a inovatívne funkcie profesionálnych automatov určených pre segment HoReCa je riešením, ktoré možno práve hľadáte! Doprajte návšteníkom svojej kaviarne alebo reštaurácie kvalitné espresso, či caffeelatte, ktoré vykúzlite jediným zatlačením tlačidla. Obohaťte svoju ponuku horúcich nápojov o kávu so sebou v praktických pohároch TO GO.

Čítať ďalej

Platobné Systémy

V rámci prevádzky automatov zabezpečíme vytvorenie a nastavenie platobného systému podľa Vašich požiadaviek. Jednotlivé platobné systémy sú smerované k maximálnemu pohodliu pri využívaní našich služieb prevádzky automatov na horúce nápoje a rýchle občerstvenie. Samozrejmosťou sú bezkontaktné možnosti platby.

Čítať ďalej
Automaty na kávu
Pitný Režim
Snackové Automaty
Kávovary do kancelárie
Horeca Kávovary
Platobné Systémy

SME JEDNOTKA NA SLOVENSKOM TRHU

POSÚVAME HRANICU VENDINGU ROK ČO ROK

Vyškolený servis, viacstupňová kontrola, pravidelné obnovovanie, otvorená komunikácia, pravidelná starostlivosť, priebežné informovanie o novinkách v systéme služieb

prečo

AUTOMAT OD NÁS?

Slovenská rodinná firma so štandardami a know how svetovej úrovne

Budujeme partnerstvá a meníme ich na priateľstvá.
Vyškolený servis, viacstupňová kontrola, pravidelné obnovovanie, otvorená komunikácia, pravidelná starostlivosť, priebežné informovanie o novinkách v systéme služieb

Firma ASO VENDING má na Slovensku viac než 30 ročnú tradíciu. O naše automaty sa starajú profesionálni servisní technici.

Za dodávateľa automatov sme si zvolili firmy Evoca Group a Lavazza. Vďaka dlhodobej a úspešnej spolupráci sme sa stali zástupcom týchto firiem na slovenskom trhu.

Zameriavame sa na prevádzkovanie predajných automatov. Po celom Slovensku máme 26 servisných centier.

Našim zákazníkom poskytujeme podporu aj v podobe NON STOP servisnej linky.

SLUŽBY A RIEŠENIA

ČO PONÚKAME

ŽIADNE VSTUPNÉ INVESTÍCIE

ŽIADNE ĎALŠIE NÁKLADY

ŽIADNE STAROSTI

PREVÁDZKOVANIE

Zabezpečíme pre Vás komplexné služby. Spoločne nájdeme riešenie a zariadenie, ktoré je vhodné pre Vašu firmu. Bez akejkoľvek investície z Vašej strany.

DOTÁCIA

Poskytneme cenovo zvýhodnené občerstvenie pre Vašich zamestnancov. Občerstvenie za cenu ako z veľkoskladu!

NÁKUP A LEASING

Zisk z predaja predaj nápojov za najvýhodnejšie ceny. Prečo si nezvýšiť obrat vo Vašej firme dobre umiestneným zariadením na občerstvenie?

PRENÁJOM

Pokiaľ Vaša firma nie je najvhodnejším umiestnením, ale prístroj by bol pre Vašich zákazníkov veľký prínos – prečo si stroj neprenajať?

SERVIS

Nahlásenie poruchy online formulárom, e-mailom, telefonicky, či scanom QR kódu. 98.6% porúch odstránime do 24 hodín.

Máte pre nás TIP na umiestnenie automatu?