+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

KÚPA KÁVOVARU ALEBO AUTOMATU? NEROBTE TO! MÁME LEPŠIE RIEŠENIE.

Zabudnite na vstupné investície!

S NAMI

ZAŽIJETE SKUTOČNÚ POHODU

PLAŤTE LEN ZA TO, ČO SPOTREBUJETE!

Každý náš stroj má v sebe zabudované počítadlo. Vy zaplatíte len za to, čo reálne zužitkujete. Konečnú cenu pre Vašich zákazníkov alebo zamestnancov si však určujete VY. V akej cene si želáte Vašu kávu je len a len na Vás. Skutočná pohoda je nemať žiadnu starosť. O všetko sa postaráme my.

ZA PRÍSTROJ NEPLATÍTE

V spolupráci s našim obchodným zástupcom si vyberiete prístroj, ktorý vyhovuje Vašim potrebám. Za prístroj, jeho doručenie a inštaláciu nič neplatíte.

BEZPLATNÝ SERVIS - NAVŽDY

Skutočná výhoda spočíva v bezplatnom servise. ASO VENDING je jednotka na trhu, preto akúkoľvek poruchu odstránime do 24 hodín od jej nahlásenia.

ČO TO ZNAMENÁ?

ŽE VŠETKY NÁKLADY OKREM CENY ZA KÁVU ODPADÁVAJÚ!

KÁVU VÁM DOVEZIEME MY máte to bez starostí!

Žiadna starosť z Vašej strany ohľadom objednávania alebo nákupu kávy nehrozí. ASO VENDING Vám dodá množstvo aké potrebujete, tak aby ste sa nikdy neocitli bez kávy. Skutočná pohoda je, že máte k dispozícii personál, ktorý sa stará o všetky Vaše potreby.

Prečo nekupovať kávovar?

VÝHODY SERVISU V POROVNANÍ S KÚPENÝM STROJOM

Oprava je v našom záujme

NAŠE ZARIADENIE OPRAVÍME DO 24 HODÍN

Nehrozí Vám žiadna zákonná 30 dňová lehota na opravu zariadenia. Pri nás neostanete mesiac bez kávy a ani bez kávovaru. Buď poruchu okamžite odstránime, alebo naše zariadenie vymeníme.

Dvojročná záruka? A potom?

NA NAŠE ZARIADENIE MÁTE DOŽIVOTNÝ SERVIS

Dva roky zbehnú ako voda a následne začnú s Vašim zakúpeným kávovarom problémy. Čo ďalej? Bude Vám žrať čas, nervy a peniaze. S nami sa ničoho podobného obávať nemusíte. O naše zariadenie sa totiž vždy postaráme!

Kávovar potrebuje profesionálov

VEDELI STE, ŽE KÁVOVAR BY SA MAL PO KÚPE KALIBROVAŤ?

Pre správnu chuť kávy je potrebné aj správne nastavenie kávovaru. Preto sú naši servisní technici zároveň aj vyškolení baristi. Kávovar tak správne nastavíme a z nášho zariadenia dostaneme vždy maximum.

NECHAJTE TO NA NÁS

“Skutočná pohoda je, že máte k dispozícii personál, ktorý sa stará o všetky Vaše potreby.”

Poďme na to, doprajte Vašej firme pohodu!

Za vyskúšanie nič nedáte! Ste jedno kliknutie od nového kávovaru pre Vašu firmu, o ktorý sa Vám bude starať tím vyškolených odborníkov.
Atmosféra a pohodlie kaviarne na Vašom pracovisku nie sú len snom, ale realita pre tisíce našich zákazníkov.