+421 907 958 946 automaty@asovending.sk

PONUKA KÁVY

PÔŽITOK Z DOKONALEJ ŠÁLKY KÁVY

Doprajte si pôžitok z dokonalej šálky kávy. Vyberte si z viac ako 20 druhov kávy svetoznámych značiek ako LAVAZZA, Piazza d’Oro, Jacobs, Štrbské Presso, NESCAFÉ, NESPRESSO a vytvorte si atmosféru kaviarne na pracovisku

Snami káva jednoducho chutí inak. Mali ste Váš stroj niekedy nastavený vyškoleným baristom? Každý stroj totiž dokáže spraviť chuťovo diametrálne odlišnú kávu. V našich strojoch si viete vychutnať tú dokonalú šálku kávy, či už kapsulovej, alebo zrnkovej.

Jedinečný zážitok

ZRNKOVÁ KÁVA

Zrnková káva na pracovisku pre vašich zamestnancov predstavuje profesionálne riešenie, vďaka ktorému sa môžete sa odlíšiť a poskytnúť im zaujímavý benefit. Doprajte si obľúbené espresso, cappuccino alebo latte machiatto a spríjemnite si každý deň kvalitnou kávou.

Chuť čerstvej mletej kávy

KAPSULOVÁ KÁVA

Systém kávových kapsúl, to je variabilita chutí šitá na mieru pre všetkých milovníkov kávy. Zloženie, intenzita a aróma – to sú atribúty, ktoré dodávajú punc kvality každej šálke pripraveného espressa. Pretože každé zrnko v sebe skrýva príbeh, vďaka ktorému objavíte tajomstvo prípravy jedinečnej kávy.

Skvelé riešenie

INSTANTNÁ KÁVA

Klasické povzbudenie vo forme kávy je ideálnym začiatkom dňa. Extra pena v kombinácii s chuťou kávy je spojenie, ktoré určite dokáže spraviť váš deň v práci krajším. V automatoch na instantnú kávu nájdete aj bohatú ponuku nekávových nápojov ako horúca čokoláda, čaj či teplé mlieko.