Šťavy, pyré alebo smoothies? Pri nás si nemusíte vyberať!

V našom raňajkomate nájdete bohatý výber sortimentu. Je ho toľko, že sme sa rozhodli tie najchutnejšie a najzdravšie voľby trochu priblížiť.

 

Smoothies!

Preslávený výraz opisujúci chutný mix vo forme drinku vyrobeného výhradne z ovocia a štiav.

Ako stvorené na desiatu, pred tréningom, či fyzickou záťažou. Okamžitá energia vo forme fruktózy, bez pridaného cukru, či akýchkoľvek konzervantov!

Chuť čerstvo mixovaného ovocia v hustom drinku, ktorý Vám zabezpečí potrebnú dávku ovocia a vitamínov na celý deň.

Smoothie je bez chemickej konverzácie s trvanlivosťou až 12 mesiacov. 200ml kapsička je šikovná, stačí ju schovať do tašky, kabelky, či vrecka.

 

Ovocné Pyré.

100% kvalitné husté pyré z ovocia a mrkvy. Chutné pyré je s vysokým obsahom vitamínu C a vlákniny, podporuje trávenie, no zároveň slúži ako skvelý zdroj energie. Fruktóza Vám poslúži ako okamžitý zdroj energie a zároveň ušetrí Vaše zásoby energie vo forme glykogénu, ktorý máte vo Vašich svaloch.

Čo to znamená? Že ovocné pyré je plné energie! Explózia vitality v kapsičke, ktorá je pripravená  posilniť Vašu imunitu.

Ovocné šťavy.

A samozrejme, nezabudnite, že viete doplniť vitamíny chutnou mrkvovo-jablkovou šťavou.  Obohatené o beta-karotén, vitamíny, no zároveň dôležité minerály ako fosfor, horčík a vápnik. 

Zdravé & chutné!

Podporte zdravie a imunitu Vás i Vašich zamestnancov so zdravým sortimentom od ASO VENDING.

ASO VENDING ponúka skvelý raňajkomat ako jedinečné riešenie raňajok pre Vás a Vašich zamestnancov. Viac TU.

Viac informácii na marketing@asovending.sk

 

Marketingové Oddelenie