Nie všetky firmy majú možnosť zabezpečiť svojim zamestnanom vlastné stravovacie priestory vo forme kantíny. Ľudia si už zo zvyku nosia jedlo so sebou, no čo v prípade, keď na varenie nebol čas?

Vtedy začína boj – porovnávanie menu v reštauráciách, porovnávanie doby doručenia. Tu berú lístky, tu zas nie. Objednávanie, čakanie na donášku…

Vending predstavuje šikovné riešenie ako mať po ruke vždy to, čo potrebujete a to, o čo je záujem. Žiadne čakanie, žiadne starosti. V dnešnej dobe sú obmedzenia predaja stravovania prostredníctvom automatov oveľa menšie ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať.

Čo keď nemám mince?

Hotovosť, zamestnanecká karta, platobné karty. Spôsobov platby je neúrekom! Už dávno to nie je o tom, aby ste hľadali mince po vreckách. Pre Vašu firmu nájdeme najlepší spôsob platby, tak aby Vaši zamestnanci mali jednoduchý prístup k produktom kedykoľvek.

Aké riešenia vedia predajné automaty ponúknuť?

Raňajkomat

Pripravili sme riešenie pre každú firmu, ktoré ponúka rýchly a jednoduchý prístup k najobľúbenejším raňajkovým dobrotám.  Cereálie, chia a ovsené kaše, müsli, smoothies, ovocné pyré, džúsy, ryžové kaše, či chutný croissant. Každý si nájde to svoje. Chutné a zdravé produkty dostupné 24/7.

Bagetomat

Skvelou alternatívou k rýchlemu obedu predstavujú produkty z nášho bagetomatu.  Skvelé veľké a malé bagety, ktoré nie len výborne chutia, ale hlavne zasýtia.

Taktiež v stroji nájdete aj instantné jedlá, populárne wrapy, či chutné čerstvé sendviče.

Foodomat

Foodomat predstavuje náhradu bežného stravovacieho zariadenia. Plnohodnotné vákuovo balené chladené jedlá ako segedínsky guláš, parené makové buchty, sviečková na smotane, špagety carbonara, bolognesse a mnoho iných.

Okrem hlavných jedál tam nájdete aj rýchle lahôdky ako krabí šalát, treska, cottage cheese, tvarohy, či iné šaláty.

 

Alebo len taký snack…

Samozrejmosťou sú klasické dobroty, ktoré každý z nás už ochutnal. Sladkosti, tyčinky, bake rolls, energetické nápoje. Jednoducho rýchle dobroty, keď Vám chýba energia.

Vending predstavuje bohaté možnosti stravy vo firmách. Neobmedzuje Vás ani čas, kedy sa môžete najesť, ani to, či máte pri sebe hotovosť. Ani doručenie, ani príprava.

Jednoducho kedykoľvek to potrebujete, automat Vás za minútu obslúži.

Viete si predstaviť takéto riešenie vo Vašej firme? Napíšte nám!

Mail: automaty@asovending.sk

Aj takto môže vyzerať občerstvovacia zóna vo Vašej firme….