Bagety predstavujú tradičný a jednoduchý spôsob stravovania, ktorý sa teší veľkej obľube. Jedná sa o skvelý spôsob ako vytvoriť zaujímavé kombinácie plné chutí a vôní v chrumkavom čerstvom pečive.

Bagetomat od ASO VENDING

Vytvorili sme preto bagetomat, ktorého hlavné motto znie „Čerstvé a lahodné z regiónu.“ Nie je totiž jeho cieľom predávať najpopulárnejšie bagety od veľkých firiem, ani najlacnejšie bagety. Ale bagety, ktoré sú „za rohom“   od Vás.

Čerstvé a lahodné bagety z Vášho regiónu, plné chuti, šťavnaté, voňavé v chrumkavom pečive. Presne to je cieľom nášho bagetomatu. Postarať sa o to, aby Vaša firma mala dostupné lokálne produkty, od lokálnych dodávateľov. Vždy dostupné, vždy čerstvé a za rozumné ceny.

Sortiment, ktorý vás zasýti

Ako napovedá samotný názov stroja, malé a veľké bagety sú samozrejmosťou. No okrem nich nájdete v bagetomate aj iné druhy pečiva. Čerstvé chutné sendviče. Možnosť vegánskych BIO sendvičov, či obľúbené kuracie alebo vegetariánske wrapy.

Taktiež v bagetomate nájdete aj poličku venovanú instantným jedlám. Chutná zemiaková kaša so slaninkou, voňavé cestoviny carbonara, či rýchla polievka.  Všetko potrebné pre rýchlu pochúťku

Všetko je to o pohodlí

Ako sa nemusíte starať o samotný stroj, tak ani o jeho sortiment. Všetko zabezpečíme my. Čo Vás však s najväčšou pravdepodobnosťou nebaví je lovenie mincí po vreckách.

Preto má náš bagetomat širokú škálu platobných možností. Okrem hotovosti je samozrejmosťou platba kartou, vlastným zip kľúčom, ktorý môže slúžiť ako elektronická peňaženka, no pokojne aj Vašou už existujúcou zamestnaneckou kartou.  Nájdeme riešenie, ktoré pre Vás a Vašich zamestnancov ponúka najväčšie pohodlie.

Je dôležité dodržiavať svoj denný režim, dopĺňať energiu kvalitným jedlom, no zároveň mať na výber z dostatočného množstva sortimentu, aby sme naše chuťové poháriky mohli každý deň zamestnať niečím iným.

Bagetomat predstavuje jedinečné riešenie pre všetky firmy ako sa postarať o stravu svojich zamestnancov. Či už je to pre návštevy v nemocniciach, nočné služby v prevádzkach, hladný personál vo výrobných halách alebo kancelárskych priestoroch.

Prečo sme sa rozhodli vytvoriť ambiciózny projekt so zameraním na čerstvé a lokálne produkty?

Pretože nám záleží na detailoch, našich zákazníkoch a lokálnych farmároch, či firmách, ktoré ponúkajú skvelé služby a kvalitné produkty.