Zabezpečíme vám profesionálny Office coffee systém pre pocit kaviarne

 

SAECO LIRIKA

Lirika je jednoduchý, kompaktný stroj, ideálny pre kanceláriu a malé Ho.Re.Ca. prevádzky. Má moderné línie a vysokokapacitné zásobníky na vodu a kávu. Tento automatický kávovar ponúka spojenie špičkovej kvality a výkonnosti. Široký displej s úplne prepracovanými ikonami vám umožňuje vybrať espresso alebo akúkoľvek kávu, ktorú obľubujete. Tento model je charakteristický možnosťou nastavenia intenzity mletia a bojlerom triedy A, zabezpečujúcim nízku spotrebu. Súčasťou sú aj keramické mlecie nože a odnímateľná lisovacia jednotka, ktorá zjednodušuje čistenie a údržbu zariadenia.

Lirika od Saeco pripraví najlepšie cappuccino jediným dotykom. Ide o exkluzívny systém na výrobu dokonalého cappuccina alebo latte macchiato podľa overenej talianskej tradície. Inovatívna technológia vytvára nádhernú penu s použitím čerstvého mlieka. Lirika má v sebe navyše zabudovanú funkciu „Mini- -Clean“ – po každom použití mlieka sa systém opýta, či má aktivovať samočistiaci proces za pomoci prepláchnutia horúcou vodou.

saeco lyrika

ROYAL GRAND CREMA

Royal Gran Crema je dokonalým príkladom rovnováhy výkonu, jednoduchého použitia a dizajnu. Tento systém je novinkou v ponuke od spoločnosti Saeco pre Office Coffee System a Ho.Re.Ca. trhy. Nové, inteligentné funkcie a veľký grafický displej umožňuje vďaka intuitívnym ikonám jednoduchý výber nápojov. Váš preferovaný nápoj môžete zvoliť jediným dotykom. Kedykoľvek môžete meniť intenzitu kávového nápoja a predvoliť nastavenia pre všetky ďalšie šálky vami pripravenej kávy.

saeco royal

Aj údržba a čistenie sú jednoduché, pretože všetky komponenty, ktoré je potrebné kontrolovať, sú odnímateľné. Royal Gran Crema vám ponúkne zrnkovú kávu, horúcu vodu, vodnú paru a vynikajúce mliečne nápoje, napríklad cappuccino a latte macchiato. Vďaka exkluzívnemu, integrovanému kapučinátoru je príprava krémového, chutného nápoja skutočne veľmi jednoduchá. Zásobník na vodu a násypka, ktorá umožňuje používať čerstvo mletú zrnkovú kávu, vám zaručí len tú najlepšiu skúsenosť s pitím kávy. Stačí si vybrať svoj obľúbený nápoj a Royal Gran Crema sa o všetko ostatné postará.

saecoroyal