Vy ešte nemáte možnosť zájsť si počas pracovnej pauzy na kávičku? Doprajte ju vašim zamestnancom! Iste nám dáte za pravdu, že často krát ani neviete, ako rýchlo vám každodenná obedňajšia prestávka ubehne. Preto je pre všetkých pracujúcich základom RÝCHLOSŤ. Naše kávomaty majú užívateľsky prívetivé funkcie a ich obsluhu zvládne naozaj každý. Jednoducho vhodíte mince a zatlačíte tlačidlo vybraného horúceho nápoja.  A kávička je na svete už za pár sekúnd. Bez čakania na zovretú vodu či umývania hrnčeka. Tak prečo neušetriť päť minút z prestávky?

kavomat vo firme

Čo robiť, ak chcem automat vo svojej firme?
Najdôležitejšie je spraviť rozhodnutie, o aký automat máte záujem. Kávomat, automat na vodu, či automat so sladkosťami pre rýchle občerstvenie? Alebo sa vám vo firme zídu všetky…?

Dajte nám o sebe vedieť a my za vami prídeme aj s riešením!
Naši obchodní zástupcovia pre vás navrhnú riešenie na mieru presne podľa vašich potrieb. Výber vhodného automatu a počet umiestnených automatov závisí napríklad od toho, koľko zamestnancov u vás na firme pracuje. Nemenej dôležité je vybrať vhodné miesto pre váš nový automat. Ideálne je také, kde popri automate prejde čo najviac zamestnancov či návštevníkov. Keď už dokážete ľuďom v podniku ponúknuť kávu, je dôležité, aby bola pre každého ľahko dostupná. A keď už máte vybratý ten správny automat, stačí už len rozhodnúť o spôsobe zabezpečenia služby.

Aké riešenia mi viete ponúknuť?
Bez nákladov a bez starostí: sme najväčším prevádzkovateľom na Slovenskom trhu. Prevádzkovanie automatu znamená jeho umiestnenie vo vašich priestoroch, a to bez vstupných investícií a iných nákladov. Naši pracovníci budú váš automat pravidelne dopĺňať a čistiť. V prípade, že sa automat pokazí, bezplatne vám ho opravíme.
Kúpa automatu: ak chcete vlastniť automat, ponúkame vám možnosť jeho nákupu alebo leasingu. Chod celého automatu bude vo vašej réžii, no na druhej strane vám automat prinesie zisk z predaja.
Prenájom automatu: za cenu minimálnych investícií vám automat dokáže zabezpečiť pravidelné tržby a zisk na minimálnom priestore. Prenájom automatu na kávu či automatu rýchleho občerstvenia vám usporí energie a ušetrí pracovný čas vašich zamestnancov.

automat vo firme

Dajte vašim zamestnancom viac
Poskytnite vašim zamestnancom kávu zdarma alebo za zvýhodnené ceny. Zabezpečte vašim pracovníkom benefit, ktorý ocenia prostredníctvom kávomatu. Okrem toho, že konzumácia kávy dokáže nakopnúť a dodať energiu, vaši zamestnanci budú spokojní a motivovaní, čo zabezpečí vyššiu efektivitu a pracovné výkony.
Nápojové automaty a automaty rýchleho občerstvenia predstavujú rozumný spôsob na spríjemnenie prostredia a atmosféry vo vašej firme.

Máte záujem o prevádzkovanie, prenájom či kúpu automatu?

Napíšte nám a zašleme vám produktový katalóg  s našou aktuálnou ponukou!

ASO VENDING Tím