Či sme doma alebo na cestách, prvá vec, na ktorú myslíme, keď sa prebudíme je rozhodnutie, kam ísť na kávu. Ako rýchlo sa tam vieme dostať? Aká je najrýchlejšia cesta do kaviarne a koľko úsilia nám zaberie príprava, aby sme mohli vyraziť niekam von? Môcť cestovať a vyskúšať veľa rôznych káv z celého sveta? I keď nič nenahradí tradičnú šálku kávy podľa chuti z vášho kávovaru v pohodlí domova, je skvelé zažiť niečo, čo máte radi v inej kultúre a vidieť veci z iného pohľadu.

espresso Lavazza   Talianske espresso    
Ste zrovna na cestách a potrebujete sa povzbudiť? A tak tradične zastanete na benzínovej pumpe a spravíte si prestávku na rýchlu kávu so sebou. V Taliansku vás zaručene nesklame ani 1 eurové espresso z automatu! Espresso v Taliansku je tak jemné a chutné, pretože pri jeho príprave sa kladie dôraz na proces extrakcie. Talianske espresso = život, preto v Taliansku dostanete cappuccinokvalitnú kávu, ktorá vás zaručene naštartuje do ďalšieho dňa. S kávovarmi Lavazza si talianske espresso môžete spraviť vždy a všade, dokonca aj v pohodlí domova. Kapsulová Lavazza rôznych príchutí je zmesou taj najkvalitnejšej kávy.

   Austrálske Cappuccino   
Jedny z najlepších kaviarní a kávových pražiarní vo svete, ktoré sú milované a uznávané.  Keď prídete na dobré cappuccino s bohatou mliečnou penou, zažijete nezabudnuteľnú atmosféru umocnenú vplyvom pravej austrálskej scenérie. Bláznivo dobé cappuccino z tých najšpičkovejších kávovarov pripravované profesionálnymi baristami? Jednoducho neodolateľná káva!

   Japonské CaffeLATTE ART  kavae Latte

Japonci milujú kreatívny prístup prípravy kávy. Nápady originálnych Japoncov a snaha prísť s novými, bláznivými a netradičnými spôsobmi servírovania kávy, to je to, čo dodáva šmrnc svetoznámemu horúcemu nápoju. Latte Art je umením, ktoré dokáže posilniť gastronomický zážitok z každej šálky.COFFEE TO GO VENEZIA

   Slovenská káva so sebou
Pocestovali sme si najznámejšími kávovými kútmi sveta a teraz sa vrátime pekne domov. Káva so sebou, alebo Coffee to Go je praktickým hitom nie len vo svete, ale aj u nás. Patríte k milovníkom kofeínového nápoja a riadite sa heslom bez kávy ani na krok? Maxi papierový pohár s viečkom na cesty umožňuje zobrať si obľúbené kávové nápoje so sebou naozaj kamkoľvek. Tak na čo čakáte? Navštívte náš kávomat Coffee to Go, alebo si rovno jeden zaobstarajte priamo do vašej firmy!

***  Chcete vedieť viac o automate Coffee to Go? Kontaktujte nás!

ASO VENDING Tím