Ikonická rada Royal pre kancelárie od Saeco je späť: s novými technológiami a vynoveným dizajnom najvyššej triedy. Tento model Saeco Royal Black je vytvorený pre milovníkov čiernej kávy: pripravte espresso, čiernu kávu a americano z čerstvo zomletých kávových zŕn jediným dotykom.

VYTVORENÝ PRE KANCELÁRIE

Rada Saeco Royal je vytvorená pre malé kancelárie, preto má zvýšenú vnútornú kapacity: nádrž na vodu s objemom 2,5 l, nádoba na kávu s kapacitou 600 g, nádoba na odpad s objemom na 18 porcií. Vychutnajte si kávu dlhšie bez toho, aby ste museli pridávať vodu, zrná alebo vyprázdňovať nádobu s odpadom.

ESPRESSO, ČIERNA KÁVA, AMERICANO A TEPLÁ VODA

Dotknite sa ikony požadovaného nápoja a okamžite si vychutnáte espresso, čiernu kávu alebo americano vyrobené z čerstvo zomletých kávových zŕn. Milovníci čaju si môžu vychutnať funkciu horúcej vody (v kávovare je integrovaná samostatná tryska na horúcu vodu).

VAŠA OBĽÚBENÁ KÁVA

Nastaviteľná úroveň mletia, sila kávy, teplota a veľkosť porcie vám umožňujú piť druh kávy, ktorý máte radi.

JASNÁ A POHODLNÁ KONTROLA

Dotykové tlačidlá nápojov s fotorealistickými symbolmi, praktická obrazovka a prehľadné menu mimoriadne uľahčujú prípravu kávy a obsluhu kávovaru.

VÝŠKOVO NASTAVITEĽNÝ VÝDAJNÍK PRE VÁŠ OBĽÚBENÝ POHÁR, ČI ŠÁLKU

Vďaka výškovo nastaviteľnému dávkovaču (75-160 mm) je ľahké nastaviť jeho výšku tak, aby zodpovedala Vašej šálke.

MODERNÝ DIZAJN

Štýlový kávovar s moderným dizajnom sa perfektne hodí na každé miesto: od najelegantnejších reprezentatívnych priestorov po neformálne kancelárie v zákulisí.

JENODUCHÁ ÚDRŽBA

Kávovar má integrované programy na automatické oplachovanie, odvápnenie a čistenie. Odnímateľná varná jednotka zaisťuje dokonalú hygienu vo vnútri kávovaru.