Automaty na proteínové nápoje     

Skvelé riešenie na mieru pre firmy, ktoré dbajú o zdravý životný štýl a stravu svojich zamestnancov. Vytvorili sme nie len veľký vendingový automat na proteínové nápoje, ale dokonca aj kompaktný stroj na proteínové nápoje pre každý office.

 

Grankomat

Obľúbená klasika vo forme granka z automatu? Prečo nie! Nostalgia v hrnčeku. Výborné riešenie na mieru, ktoré ponúka obľúbený nápoj všetkým ľudom, čo majú chuť na niečo príjemné.  A vôňa čerstvého granka v hrnčeku je poriadne nákazlivá.

Isomat - automat na hypotonicke napoje

Hypotonické nápoje v ISOMATE

Ďalšie netradičné riešenie, ktoré ponúka obľúbené nápoje s množstvom zdravotných benefitov. Hypotonické nápoje sú obzvlášť vhodné pre ľudí, ktorí potrebujú hydratovať efektívne, či už v horúcom počasí, či pri namáhavej fyzickej práci.

 

Užitočné predmety pre prevádzky, či na cesty…

Fantázii sa medze nekladú. V automatoch viete ponúknuť to, čo Vaši zákazníci potrebujú aj keď nemáte priestor pre tradičné predajné miesto, či personál. Chrániče na futbal, puky na hokej, zámky pre šatne, golfové loptičky?

Dámska hygiena, liečivá, oblečenie, sada pre opravu penu, autonabíjačky, voňavky…

Možnosti  špirálového automatu sú obrovské a potenciál ešte väčší. Preto sú kreatívne riešenia súčasťou kvalitného vendingu.

 

Shakeomat

Chutný mliečny koktail kedykoľvek máte naň chuť? Aj taký vendingový automat sme pripravili pre nášho klienta.

Čokoládomat

Horúcu čokoládu nájdete takmer v každom vendingovom automate. No možno ste ešte nevideli automat, ktorý má v ponuke osem rôznych príchutí horúcej čokolády. Pravá horká čokoláda s plnou kakaovou chuťou, mliečna čokoláda s orieškami, či biela čokoláda. Mňam!

Čajomat

Rovnako špecializovaný stroj so širokou škálou obľúbených čajov pre náročných čajičkárov. Zelený, čierny, ovocný, či bylinkový.