Rodina je ako vetva na strome. Každá rastie rôznym smerom, no jej korene zostávajú rovnaké. Tie NAŠE SPOLOČNÉ siahajú do slovenskej, kávovej firmy s tradíciou. Do rodinnej firmy ASO VENDING, vďaka ktorej nás, 140-tich zamestnancov, niečo spája. Spoločný šéf, jednotná vízia a stratégia, či jediný cieľ: robiť našich zákazníkov spokojnými a šťastnými.

fd1

Na dôkaz toho, že sme jedna veľká ASO rodina, sa každoročne stretávame na príjemnej akcii určenej pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Family Day, to je podujatie, na ktoré sa tešia všetky deti i dospelí. Aj tento ročník bol výnimočný. A to najmä tým, že bol pripravený v ľudovom štýle. Súťaž vo varení halušiek, vyrezávanie píšťaliek a varešiek, výroba sviečok z včelieho vosku, to boli len niektoré aktivity, ktoré zaujali malých i veľkých. Na programe boli aj športové súťaže. Najvyššej účasti sa tešil volejbalový turnaj a návštevníci si svoje sily zmerali aj v ping-pongu.

Nechýbala ani kultúra, ktorej kráľom bol moderátor dňa, Juraj ŠOKO Tabaček. Pre najmenších bolo pripravené bábkové divadielko Dve rozprávky na brušku. Vyskúšali sme si aj hru na ľudové hudobné nástroje sprevádzanú ukážkami od majstrov tohto umenia. Skákací hrad, trampolína, Zipp Line, rybolov, člnkovanie, koníky či súťaže, aj toto všetko spríjemňovalo tento krásny slnečný deň strávený v Parku pod Borovicou.

Text: Katarína Klasová // Foto: Jozef Lomnický