V ASO VENDING chápeme, že situácia je vážna a zdravie je dnes dôležitejšie, než kedykoľvek pred tým.

Všetci dnes nosíme rúška, dezinfikujeme, dbáme na hygienu, no nesmieme zabudnúť na tú najdôležitejšiu časť – našu stravu.

Pripravili sme sortiment zameraný na podporu imunitného systému, plný vitamínov, ovocia, vlákniny a skvelej chuti!

 

S raňajkomatom udržujeme Vašich zamestnancov v bezpečí. 

V prípade záujmu je možné sprevádzkovať vo vašom podniku systém  bezhotovostných platieb prostredníctvom žetónov, paušálnych platieb respektíve dobíjateľných kreditných či bezdotykových kariet (kľúčov). Vaši zamestnanci tak zbytočne pri súčasnej situácii neprichádzajú do kontaktu s hotovosťou. Zvýšená hygiena, menšie riziko a v neposlednom rade – sýty zamestnanci. 

 

Čo Vám vieme ponúknuť?

Raňajkomat má 6 podlaží, každé podlažie ponúka 6 pozícii. To znamená, že viete mať k dispozícii až 36 produktov a každý jeden z nich zameraný na podporu zdravia Vás a Vašich zamestnancov. Stačí si vybrať zo skutočne bohatého množstva našich produktov a vyskladať si to pravé pre Vašu firmu. Dostanete tak presne to, čo potrebujete. 

 

 

Z akého sortimentu máme na výber?

Sortiment je dostatočne bohatý na to, aby si každý našiel to svoje! Či už sa jedná o müsli s chutným smoothie, alebo šťavnaté ovocné pyré s orieškovou raw tyčinkou.

Na výber máte tiež z ovsených vločiek, čerstvého cereálneho pečiva, ryžovej kaše, ale aj proteínových tyčiniek, či ovocných štiav a z veľkého množstva ďalších produktov.  

 

Pre koho je raňajkomat vhodný?

Chápeme, že v súčasnej situácii majú zamestnanci vo firmách,výrobných halách a prevádzkach problém s pohodlným stravovaním. Reštaurácie a kantíny sú často zavreté a zamestnanci si musia jedlo so sebou priniesť. 

Náš automat je dostupný kedykoľvek ho budete potrebovať, 24 hodín a 7 dní v týždni. Jedná sa o skvelú alternatívu k štandardným spôsobom stravovania.

Ak Vám hlad nedá pokoj, siahnite po niečom zdravom a spravte zároveň niečo pre Vaše zdravie.

Spoločne napredujme k zdravšiemu zajtrajšku. Stačí malá zmena v našom dennom režime a naše telo sa nám môže odvďačiť odolnejšou imunitou.

 

Mám záujem. Čo ďalej?

V prípade, že máte kontakt na obchodného zástupcu, ktorý má na starosti Váš región – pokojne mu zavolajte pre viac informácii. 

Ste nový zákazník alebo si nie ste istý, koho kontaktovať? 

Môžete nám napísať e-mailom na marketing@asovending.sk alebo zavolať na číslo +421 905 853 778. 

 

Marketingové Oddelenie