ASO VENDING sa prispôsobuje zložitej dobre a prichádza s revolučným riešením, ktoré dokáže extrémne znížiť riziko šírenia nákazy a vírsuov vo firmách.

Zabudnite na konvice, instantné kávy, neumytý príbor a stovky dotykových plôch, kde sa každodenne Vaši zamestnanci stretávajú.

Riešenie je jednoduché – revolučná certifikovaná samočistiaca fólia, ktorá zabíja vírusy a baktérie. Stačí Vám teda ošetrený automat s našou fóliou a riziko akéhokoľvek šírenia nákazy prostredníctvom spoločných dotykových plôch klesá takmer na nulu.

REVOLUČNÉ RIEŠENIE

Unikátna transparentná fólia, ktorá sa aplikuje na rizikové dotykové povrchy a plochy ktoré môžu po kontakte iných ľudí šíriť baktéria a vírusy.

Fólia obsahuje malé čiastočky / ionty striebra ktoré majú schopnosť zabíjať Koronavírusy a nebezpečné baktérie typu :

  • Ľudské koronavírusy vrátane HCoV-229E, SARS-COV-2
  • Salmonella  
  • Listeria
  • MRSA
  • Escherichia Coli ( Ecoli )
  • Staphylococcus
  • Pseudomonas aeruginosa 

Produkt je testovaný a certifikovaný podľa noriem ISO 22196 

Fólia je tenká len 60µ ( mikrónov ) no aj napriek tomu je pružná, pevná a vďaka striebru ničí baktérie. Po aplikácii je takmer neviditeľná, ale plní veľmi dôležitú funkciu hygienickej ochrany priestorov ktoré sa zachovajú aj počas pravidelného čistenia plôch čistiacimi prostriedkami.

Aktívne bojuje proti COVID 19

Aktívne bojuje nielen proti bakteriám, ale je účinná aj voči Koronavírusom. Ponovom to potvrdili laboratórne testy v súlade so štandardom ISO 21702.

Vlastnosti ochrannej fólie  znižujú prítomnosť koronavírusov po kontakte o 95 % do 15 min. a takmer o 99,9 % po hodine.

Aktívne strieborné ionty obsiahnuté vo fólii rýchlo útočia na baktérie a koronavírusy, a bránia ich šíreniu medzi dvoma čiastiacimi cyklami, 24 hodin denne, 7 dní v týždni, po dobu až 5 rokov.

Pokiaľ hľadáte hygienické riešenie občerstvenia vo Vašej firme – napíšte nám: