Plná chuť, bohatá aróma, a zamatová hnedá pena sú tým, čo kávoví znalci očakávajú od dokonalej kávy. Vďaka bohatej ponuke v našich kávomatoch si aj vy môžete vychutnať všetky radosti z kávy bez kofeínu.

Táto vynikajúca zmes bez kofeínu vzniká jemným procesom, ktorý zachováva arómu a chuť kávy a zaručuje bohaté zloženie. Metóda odstránenia kofeínu využíva čistú vodu a oxid uhličitý, a je bez chemických a umelých látok, ktoré zabezpečujú, že každá šálka kávy bez kofeínu je v najvyššej kvalite.

Vending coffee

 

 

 

 

 

 

 

 

Káva bez kofeínu pre milovníkov intenzívnej chuti  
Šálka kávy je potešením po celom svete. Aj keď sa často používa ako zdroj energie alebo budíček, káva nie je uznávaná nie len pre povzbudzujúce účinky, ktoré poskytuje, ale tiež pre svoju charakteristickú vôňu a chuť. Milovníci kávy môžu oceniť dennú dávku kávy bez kofeínu v neskorých popoludňajších hodinách, alebo po večeri s priateľmi a rodinou.

V našich kávomatoch je pre vás dostupná aj takáto kávová zmes. Predstavujeme Vám produkt, ktorý sa svojou chuťou a farbou podobá káve, ale zložením zodpovedá zdravej výžive.
Cereálna káva je vyrábaná pražením vysoko kvalitných prírodných surovín. Ponúkame jedinečný produkt zabezpečujúci pôžitok zo šálky horúceho nápoja aj pre tých, ktorí z akýchkoľvek dôvodov nepijú obľúbenú kofeínovú kávu.

Cereálna káva je vyrýbaná prežením vysoko kvalitných prírodných surovín:
* Jačmenný slad
* Čakanka
* Raž

DECAF

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty, ktoré sú pripravované v automatoch s cereálnou kávou:
* Obsahujú vlákninu
* Neobsahujú lepok
* Neobsahujú kofeín

Vedeli ste, že…
Káva je druhou najväčšou komoditou sveta

Trvá päť rokov, než kávovník dosiahne zrelosť. Po tom každý strom nesie kávové zrná v jednom vegetačnom období.

Typická šálka kávy obsahuje približne 50 až 75 miligramov kofeínu. Toto množstvo sa mení v závislosti od spôsobu prípravy a typu kávy. Bohužiaľ, pre ľudí, ktorí sú citliví na kofeín, môže čo i len 10 miligramov spôsobiť ťažkosti.

Existuje 1200 rôznych chemických zložiek kávy, pričom viac ako polovica z nich prispieva k chuti kávy.

Káva bez kofeínu ešte stále obsahuje minimálne množstvo kofeínu.

Dnes káva bez kofeínu predstavuje približne 12% z celkovej svetovej spotreby kávy.

Chcete vedieť viac o kávomatoch od ASO VENDING? Kontaktujte nás!

ASO VENDING Tím