Kam umiestniť automaty na potraviny? Snakkové automaty na jedlo či sladkosti majú niekoľko super výhod pre zamestancov a návštevníkov podnikov či verejných inštitúcií: Umožnia okoloidúcim nakúpiť ľahké občerstvenie bez návštevy obchodu.

Je teda vhodné umiestniť ich na obľúbených snakkymiestach, kde denne prejde čo najviac ľudí.

Automat rýchleho občerstvenia je stroj, ktorý zaberie približne meter miesta a hodí sa naozaj kdekoľvek. Pre umiestnenie automatu na potraviny vám stačí len pripojenie na zdroj elektriny. Na jeho fungovanie a údržbu nepotrebujete žiadnu pracovnú silu – prevádzkovanie, dopĺňanie aj servis zabezpečíme za Vás!

Máme pre vás niekoľko typov, kde sa takýto automat zaručene bude hodiť:

Opravovne áut    
Pokým zákazník čaká na opravu svojho auta, môže to potrvať aj niekoľko hodín..  Preto sú autodielne, pneuservisy či autoumyvárky jednými z najlepších lokalít pre umiestnenie automatov. Na tieto miesta môžete umiestniť hneď niekoľko automatov: automaty na jedlo a sladkosti, kávomaty či úpravníky s pitnou vodou.

Kancelárske priestory    
Riešením pre stredne veľké a veľké podniky je umiestnenie snakkových automatov do zasadačiek, chodieb či konferenčných priestorov business centier. Automaty, ktoré ponúkajú jedlo, sladkosti a nápoje je vhodné doplniť aj o možnosť horúcich nápojov. Vhodným komplexným riešením je spojenie dvojice KIKKO&SNAKKY BANK.

Maloobchodné predajne 
Imidž vašej predajne dokážete pozitívne podporiť vzhľadom a dojmom z predajných automatov. Vyberte to najlepšie miesto, ktoré prinesie radosť Vašim zákazníkom a zamestnancom! Oživte tmavé chodby a neatraktívne priestory a zabezpečte si pozornosť umiestnením automatu rýchleho občerstvenia. Dodajte vášmu miestu tú pravú atmosféru! Moderné stroje dnes vyzerajú lepšie, než tomu bolo pred 15 rokmi. Majú digitálne odpočty, blikajúce svetlá,  zaujímavé línie a tvary a tenšie Snakky Max Foodprofily.

Autobusové a železničné stanice  
Ľudia, ktorí veľa cestujú, prestupujú a čakajú na ich spojenie sa sústreďujú práve na miestach zastávok či staníc hromadnej dopravy. Neustála návštevnosť cestujúcich v areáli zabezpečí vyťaženie nie len automatu rýchleho občerstvenia, ale aj kávomatu či úpravníkov na vodu.

Športoviská
Bowlingové dráhy, fitness centrá, lezecké steny či hokejové štadióny?     To všetko sú miesta, kde návštevníci neustále spaľujú energiu. A tak je viac než pravdepodobné, že sa im dávka cukru pre dobytie bateriek bude zaručene hodiť. Športových nadšencov zaiste poteší aj automat na chladené nápoje, ktorý im pomôže zahnať smäd. Zabezpečte svojim návštevníkom pocit komfortu!

Chcete vedieť viac? Napíšte nám!  
  

ASO VENDING Tím