Pre všetkých milovníkov kávy so sebou máme novinku! Horúce nápoje z kávomatov si od teraz môžete zobrať so sebou v nových pohároch. Vaša káva z automatu vám potečie priamo do papierových pohárov s objemom až 2,4dcl. Poteší vás nie len nový dizajn, ale aj vrchnák na pohároch, ktorý predstavuje praktické riešenie na cesty. Maxi chuť instantnej kávy bude odteraz ešte lepšia, pretože papierové poháriky udržia váš nápoj teplý o čosi dlhšie. Nové poháre s logom ASO VENDING nájdete v automatoch Venezia Coffee to Go. Tieto automaty sú umiestnené na mnohých verejných miestach vo firmách či inštitúciách.

 nove pohare

Zober si ju všade

Ako dôkaz, že kávu so sebou od ASO VENDING si môžete zobrať naozaj kdekoľvek, sme na naše nové poháriky navrhli motív kozmonauta. Káva je v uzavretých pohároch bezpečne uskladnená, tak že nehrozí, že sa vám niekde po ceste vyleje. S našou kávou môžeš chodiť po ulici, jazdiť po cestách, behať a hoci aj lietať 🙂 A to naozaj kamkoľvek, hoci aj do vesmíru!

Ideálny nápoj do zimného počasia

Veď čo už len zahreje lepšie ako horúci nápoj? So studenými rukami si hravo poradí pohár plný horúceho nápoja. Zahreje zvonku, ale i znútra. A keďže sa nám každým dňom postupne ochladzuje, pocit tepla je pre nás čoraz vzácnejší.

Čo ponúka automat Coffee to go?

   kozmonaut

Ponuka nápojov je naozaj pestrá. Káva z našich automatov Coffee to Go je vyrobená z kvalitných instantných surovín a je ponúkaná v dvoch veľkostiach – L a XXL. Káva  veľkosti L má menší objem a väčšiu koncentráciu. Je ideálna na prebratie, povzbudenie či dodanie energie počas dňa. Dostanete ju taktiež v pohári s vrchnákom na cesty.

XXL káva pre klasikov je presne to, čo mnohí potrebujú. Maxi dávka kofeínu povzbudí telo i myseľ. Vďaka predvoľbe cukru si kávu môžete nápoj osladiť presne podľa chuti.

XXL Latte je ideálnou voľbou pre milovníkov kávy s bohatou mliečnou penou. Krémová chuť vašu kávu zaručene zjemní, takže pitie kávy pre vás bude zážitkom.

XXL Cappuccino a XXL Cappuccino s čoko, to sú nápoje, ktoré vám zlepšia váš deň. Ak máte chuť na sladké povzbudenie, cappuccino s čoko je ideálnou voľbou.

XXL Citrónový čaj je nápoj pre typické chladné dni. Príjemne osvieži, ale aj zahreje. Pitný režim v zime je nemenej dôležitý, ako v lete. Preto ho nezabúdajte dodržiavať a myslite na pravidelný príjem tekutín.

XXL Mlieko je nápoj pre deti i dospelých. Maxi dávka tohto nápoja je vynikajúcim zdrojom vápnika a energie.

XXL Čokoláda vám zdvihne náladu za každých okolností. Veď kto by odolal tomuto sladkému potešeniu v maxi pohári?

Máte aj vy vo vašej firme automat Coffee to Go? Potom sa už onedlho môžete tešiť na nové poháre od ASO VENDING.

A ak automat ešte nemáte, ale kávičke v práci neodoláte, dajte nám o sebe vedieť!

ASO VENDING tím