23. mája sme sa spolu s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a priateľmi stretli na 3 ročníku turnaja v minifutbale o pohár ASO VENDING v priestoroch Fort Geronimo vo Vlkanovej. A hoci nám počasie neprialo a hralo sa prevažne na mokrom trávniku, hráči sa zišli v v hojnom počte 12 tímov.

Počas celého dňa sa na ihrisku vystriedali futbalisti v dresoch rôznych farieb, aby si zmerali svoje sily. No ako vieme, vyhrávajú vždy len tí najlepší.Na 3. mieste skončilo družstvo Vla-sta MONDI SCP a vo finále sa stretli Corgoň NR – MAREL a ROYAL Brusno kúpele, ktorí napokon zvíťazili.  Každý zúčastnený tím si odniesol šampanské a na tých najúspešnejších čakali ceny, ktoré (pevne veríme) potešili: Darčekové koše a kávové balíčky s kávou Lavazza, Brazília a Etiópia a tímová trofej, aby všetci na náš turnaj dlho spomínali… Pre víťazov sme mali pripravený aj putovný pohár a športové tašky ASO VENDING.

1. miesto: ROYAL BRUSNO

Až do konca turnaja sme súťažDSC_0104ili v rôznych disciplínach. Tí najrýchlejší, ktorí vedia kľučkovať s loptou mohli vyskúšať slalom cez kuželky.   Najrýchlejší v súťaži Káva ťa rozbehne bol Erik Gaško, ktorý zvíťazil s časom 12:20. Ďalšou súťažou bola silová disciplína s názvom Káva ťa posilní. Udržať čo najdlhšie v rozpažených rukách 12 kg kávy chce veľkú námahu. Nepochybujeme o tom, že niektorých súťažiacich na druhý deň sprevádzala riadna svalovica… Ako najsilnejší sa ukázal náš kolega Jožko Priškin, ktorý sa s touto váhou pasoval dlhé 2 min. a 33 sekúnd. Zahanbiť sa nenechali ani ženy. V tejto kategórii zvíťazila Anna Kortišová, ktorá v rozpažených rukách udržala 8kg náklad po dobu 1 min 50 sec. V súťaži Káva ťa vynesie do výšky návštevníci stavali čo najvyššiu vežu z kávových kapsúl. Táto zábavka mala úspech najmä u detí. V kategórii dospelých zvíťazil pán Slaný, ktorému sa podarilo postaviť vežu z 23 kapsúl. V detskej kategórii zvíťazil Paťko, ktorý ich na seba postavil 22. A ako sa na turnaji patrí, ocenili sme aj najlepšieho hráča. Najlepší strelec zápasov sa stal Peter Rybovič z tímu Black Horse, ktorý strelil až 6 gólov. Ten si okrem trofeje a kávového balíčka odniesol aj špeciálnu cenu venovanú letiskom Sliač. Najrýchlejší gól strelil Maroš Petruš z tímu Finalcast a trvalo mu to len krátkych 5 sekúnd.

DSC_0530

Na všetkých návštevníkov čakala aj tombola, kde sa dali vyhrať hodnotné ceny. Spomenieme len niekoľko: 3 mesačná permanentka do MM Fitness Banská Bystrica, Slúchadlá Bis Audio či týždenný pobyt v hoteli Crocus**** na Štrbskom Plese. Hlavnou cenou bol kávovar Lavazza LB 910 Compact  od Lavazza a špeciálnou cenou splav Hrona pre 8 osôb. Návštevníci mali možnosť súťažiť o dovolenku do Turecka. A môžete tak urobiť aj vy! Stačí, ak si spravíte selfie pri nápojovom automate s označením “Fotosúťaž o zájazd” a pridáte foto SEM!

Celkovú atmosféru turnaja spríjemňoval moderátor Michal Golha a o hudbu sa staral DJ Ivan. Za podporu akcie ďakujeme aj sponzorom:

ATC Dobrakava, Nealko Oravan, Kofola, Coca-Cola, NESTLE Professional, AG foods, Lucka, LAUKO, Frapé Catering, Lavazza Blue, Kreatívna reklama,