Automat na potraviny zjednodušuje systém stravovania a rýchleho občerstvenia.

Automat na sladkosti Funkcie a ovládanie takýchto automatov sú veľmi jednoduché. Zákazník si prostredníctvom tlačidiel navolí druh jedla podľa označení konkrétnych produktov. Obsluha automatu je nenáročná a praktická. Vďaka tomu je možné konzumentovi zabezpečiť po celý deň komplexný servis bez potreby účasti personálu.

Automaty na potraviny vám ponúkajú pestrý sortiment chutného čerstvého jedla v hygienických obaloch a v štandardnej kvalite. Ak si kupujete občerstvenie z automatu, zvoľte si produkt, na ktorý máte práve chuť. Naplňte si bez výčitiek váš žalúdok a to dokonca i v čase, keď ste v časovej tiesni. Z pomedzi potravín a sladkostí v týchto „zázračných“ skrinkách si určite vyberiete. Automat pre rýchle občerstvenie SNAKKY MAX ponúka možnosť výberu až z pomedzi 42 druhov! Ponúka široký výber produktov, ako sú cukrovinky, rýchle občerstvenie, PET fľaše či plechovky.

Pripravili sme si pre vás niekoľko zaujímavostí, ktoré by ste o automatoch rýchleho občerstvenia mali vedieť:Snakky MAX FOOD

Ako prebieha údržba snakkových automatov?

Automat je potrebné pravidelne dopĺňať o produkty, ktoré sa (neuveriteľne rýchlo) míňajú. Našou zásadou je dodávať vám vždy čerstvé produkty. Treba sa starať o hygienickú stránku automatu a udržiavať ho v čistote. Naši zamestnanci zároveň pravidelne kontrolujú funkčnosť automatov.

Čo ak sa automat pokazí?

Priznávame, aj automat je len stroj, ktorý sa občas pokazí. Náš tím servisných technikov je však vždy pripravený takéto situácie vyriešiť a závady rýchlo odstrániť! Zasekla sa vám v automate sladká pochúťka, alebo vám nevydalo preplatok? Sme tu pre vás nonstop na našej servisnej linke.

Novinky od ASO VENDING

Meníme žlté servisné nálepky na našich automatoch. Každá nálepka bude už onedlho obsahovať štvorčíslie, ktoré uvediete pri nahlásení poruchy. Už čoskoro nám budete môcť dať vedieť o poruche automatu aj formou online, a to vďaka QR kódu, ktorý bude nová servisná nálepka obsahovať. Tieto zmeny povedú k zjednodušeniu a zrýchleniu nahlasovania porúch, čím by sme chceli skvalitniť a zdokonaliť služby pre vás, našich zákazníkov.

Váš tím ASO VENDING