S príchodom prvých horúcich dní nastáva obdobie zvýšenej potreby pitného režimu nie len pre zamestnancov vo firmách ale aj pre návštevníkov rôznych inštitúcií. V banke či v čakárni u lekára zaiste padne vhod pohár vychladenej vody pre osvieženie.

30 stupňové letné dpitny rezimni len posilňujú pocit smädu, a tak je prirodzené, že príjem tekutín každého z nás sa pomaly ale isto znásobuje. Počas 8 hodinovej pracovnej doby je každý zamestnávateľ povinný zabezpečiť svojim pracovníkom plnohodnotný pitný režim. Jasné, najjednoduchším riešením je voda z vodovodu, ale ak aj vy chcete byť dobrým šéfom, ktorému záleží na zdraví svojich zamestnancov, siahnite po riešení, ktoré bude vo vašej firme považované nie len za povinnosť, ale aj ako benefit:

Galónový pitný režimwater cooler
Barely sú naplnené pramenitou mineralizovanou alebo nízko mineralizovanou neperlivou vodou. Toto zariadenie umožňuje výdaj horúcej a studenej vody, takže si môžete namiešať teplotu, aká vám vyhovuje. ASO VENDING vám zabezpečí nie len dodávku, ale aj servis a údržbu zariadenia pitného režimu. Výmena barelov je jednoduchá, chce to len trošku sily. V jednom barely sa nachádza 18,9litra vody a jeho váha je cca 20kg. Vodu v bareloch odporúčame spotrebovať do 5 dní od otvorenia. Preto je táto možnosť pitného režimu vhodná predovšetkým pre väčšie prevádzky a miesta s vyššou fluktuáciou ľudí.

Úpravníky vody
Zásobníky, ktoré sa jednoducho napoja na zdroj pitnej vody a dokážu ju spoľahlivo prefiltrovať tak, aby vo vode ostali len zdraviu prospešné látky. Zdravú vodu si môžete vychutnať teplú či studenú, dokonca vám ponúkame aj možnosť perlivej vody.

Bublestar
Toto šikovné zariadenie vám svojimi rozmermi zapadne do každého priestoru. Kedykoľvek si z neho načapujete čerstvú vodu podľa vašej chuti. Vyrobí vám chladenú vodu či bublinkovú sódu.
Aj vy ste po prečítaní tohto článku ostali smädní? Čo tak dopriať si pohár zdravej vody? Čistá, neochutená je pre telo najlepšia a spoľahlivo uhasí pocit smädu. Mimochodom viete, že počas 8 hodín strávených v práci by ste mali vypiť v priemere 6 pohárov vody?

Takže NA ZDRAVIE!

Chcete viac informácií o pitnom režime? Ozvite sa nám!

ASO VENDING TÍM