Pitný režim, energia,  vitáminy…

Nový automat na iontové/hypotonické nápoje ponúka skutočne inovatívne riešenie doplnenia tekutín. Dbať na dostatočný pitný režim nie je vždy jednoduché. Niekedy telo potrebuje viac ako len dúšok vody. Obzvlášť pri práci alebo aktivite, ktorá je fyzicky náročná, naše telo potrebuje zvýšený príjem vitamínov a minerálov.

 

Isomat predstavuje revolučné riešenie pre Vašich zamestnancov. Špičkové nápoje od Nutrendu, dostupné často len v špecializovaných obchodoch zamerané na podporu zdravia, vitality, výkonu a produktivity. Doprajte Vašim zamestnancom možnosť ako zvládnuť zvýšenú fyzickú záťaž a s tým spojený stres. Vďaka Isomatu majú možnosť oddýchnuť si, zregenerovať, no zároveň pocítia, že súčasťou ich firemnej kultúry je starostlivosť o zamestnancov. 

Jednoduché ovládanie a skvelá chuť

Automat je navrhnutý tak, aby sa ovládal jednoducho, intuitívne a pohodlne. Vaši zamestnanci a zákazníci majú tak prístup k skvelým športovým nápojom na svojom pracovisku. Hypotonické  nápoje sú dostupné v niekoľkých príchutiach:

•pomaranč •grapefruit •ananás •lesná zmes

Hypotonické nápoje nemajú len skvelú chuť, ale svojím pôsobením zabezpečujú rýchlu hydratáciu organizmu, znižujú únavu a udržiavajú normálnu psychickú funkciu. Rovnako prispievajú k optimálnemu chodu metabolizmu.

Je ISOMAT to pravé pre Vašu firmu? Napíšte nám. Automat môžete mať u Vás už o niekoľko dní a to bez akýchkoľvek poplatkov. 

Nápoj obsahuje dôležité aminokyseliny L-karnitín, L-alanín, taurín. Jedná sa o zdravý drink, ktorý môžete popíjať v priebehu celého dňa. Skvelý dôvod na pauzu a doplnenie energie. Konzumácia hypotonického nápoja vás udrží v kondícii, nech sa deje čokoľvek.