Tu, tam a kdekoľvek! Stručný sprievodca pre otvorenie vášho automatizovaného skladu

Automatizované sklady alebo obchody, ktoré sa skladajú prevažne z predajných automatov sa objavujú po celom svete, a to nielen vo veľkých mestách…

Hovoríme o trhu plnom mini automatických  obchodov, ktoré sú otvorené 24/7 a slúžia na nákup akéhokoľvek druhu výrobku, či už je to jedlo, sladkosti, káva alebo čokoľvek iné. Je to miesto predaja non-stop, ktoré je perfektne zosynchronizované s dnešnými spotrebiteľmi. Rastúci počet veľkých predajcov a obchodných reťazcov ponúkajúcich nočnú otváraciu dobu je jasným dôkazom trendu nakupovania 24/7. To je dôvod, prečo tento druh služieb môže pre vás predstavovať s naozaj zaujímavú príležitosť …

Station_astro_HI

Ako otvoriť automatizovaný sklad?
1.    Nájdite si vo svojej firme kúsok  priestoru pre umiestnenie automatu
2.     Aby sa minimalizovali náklady, čas a zdroje, ktoré budete potrebovať, oslovte na pomoc prevádzkovateľa automatov
3.    A čo je najdôležitejšie? Miesto! Váš automat musí byť v centre atraktívneho prostredia.
4.    Pred rozhodnutím,  ktoré výrobky v automate budete predávať, je najlepšie analyzovať svojich zamestnancov a návštevníkov, ako aj ľudí a ich životný štýl.

5.    Pre viac info máme pre vás TIP NA ČLÁNOK: Prenájom kávomatu alebo jeho kúpa – čo vás výjde menej?

nw_img_blog_break_out_area_800x200

Čo môžete umiestniť do automatu?
Automaty plníme horúcimi nápojmi  a rýchlym občerstvením.  Káva, sladkosti, croissanty či slané snakky? Alebo príjemne vychladená ochutená voda, Cola či minerálka? Žiaden problém!
ASO VENDING je spoľahlivá voľba pre tých, ktorý chcú dopriať svojim zamestnancom full servis v oblasti občerstvenia v práci na jednom mieste!

Máme všetko, čo potrebujete: skúsenosti, odbornosť a samozrejme stroje. Sme pripravení ponúkať svoje komplexné služby kedykoľvek a kdekoľvek!

A ak ste si po prečítaní tohto článku povedali, že hľadáte práve nás, neváhajte si vybrať s našej pestrej ponuky automatov!

ASO VENDING tím