Vonku je čoraz väčšia zima a my stále intenzívnejšie vyhľadávame možnosti, ako sa rýchlo zahriať. A to nie len cestou do práce, ale aj v kancelári, na poradách, mítingoch či pri ťažkej práci vo výrobnej hale. Rýchlu záchranu pred zimou predstavuje Coffee Break.  Pauzička na kávu je pre mnohých obľúbenou časťou pracovného dňa. Miestom, kde si oddýchnu a chytia druhý dych. Čas na kávu v práci je dôležitý nie len pre dobitie bateriek, ale aj pre udržiavanie kontaktov a utužovanie pracovných vzťahov. Ak sme vás o výhodách kávy v práci ešte nepresvedčili, prečítajte si na našom blogu článok “10 dôvodov, prečo mať kávomat vo vašej firme” TU.

AKO VYBRAŤ TÚ SPRÁVNU KÁVU PRE SVOJICH ZAMESTNANCOV?

Je dôležité, aby ste svojich zamestnancov dôkladne poznali. Ak poznáte svojich zamestnancov, viete aj to, akú kávu majú najradšej. Spravte si vo firme krátku kávovú anketu. Takýto prieskum vám napovie, koľko kávy sa mesačne vo vašej firme spotrebuje a akú kávu vaši pracovníci preferujú. Okrem toho dáte ľuďom vo vašom tíme pocítiť, že sa o nich zaujímate. Po vyhodnotení odpovedí dokážete efektívnejšie a účinnejšie zabezpečiť potreby pre svojich ľudí.

coffee business

INSTANTNÁ, KAPSULOVÁ ČI ZRNKOVÁ KÁVA? PODĽA ČOHO SI VYBRAŤ?

Ponúknite ľuďom vo firme nadštandard a doprajte im kávové riešenie na mieru. Majú vaši zamestnanci vo zvyku kupovať instantnú kávu, ktorú si každé ráno zalejú horúcou vodou z rýchlovarnej kanvice? 2 lyžičky kávy a trošku cukru a mlieko z chladničky do pracovného hrnčeka? Pamätajte, že aj ranný rituál prípravy kávy je súčasťou vašej firemnej kultúry a staré dobré zvyky si treba zachovať. TIP: Ak má vaša firma viac zamestnancov, začnite uvažovať o nápojovom automate. Môžete si zvoliť menší automat naplnený instantnou kávou s výdajom do vlastných šálok. Ak chcete zamestnancom poskytnúť kávu ako benefit, požiadajte o nastavenie automatu bez mincového mechanizmu. S takýmto automatom si zamestnanci môže svoju šálku dopriať jediným zatlačením tlačidla, rýchlo a jednoducho. Káva pripravená profesionálnym automatom vďaka svojej technológii zabezpečí kvalitnú prípravu. Výsledný nápoj v šálke s nadýchanou penou si určite každý vychutná. Pre veľké firmy je vhodné umiestnenie samostatne stojaci automat na mince. Výhodou tohto zariadenia je možnosť voľby spomedzi viacerých druhov nápojov.

kava pre sefa

Kapsulová káva znamená kvalitu. Dajte vašim zamestnancom pocit výnimočnosti. Kapsulová káva je čerstvo mletá Lavazza, starostlivo uskladnená bez prístupu vzduchu. Toto riešenie je vhodné okrem iného do menších a stredných podnikov. Priestorovo úsporné malé kávovary zapadnú do firemnej kuchynky, obývačky, zasadačky či kancelárie. Manipuláciu z kávovarom zvládne naozaj  každý. Vložíte kapsulu, zatlačíte voľbu a nápoj je na svete. Možnosť výdaja do vlastných šálok a výberu spomedzi viacerých druhov kapsulí.

Zrnková káva vytvorí v prostredí vašej kancelárie atmosféru, ktorá má štýl. Čerstvo pomletá zrnková káva dodá vašej šálke pôvab a nádych luxusu. Očarte svojich návštevníkov a ukážte, že sa v káve vyznáte! Buďte inovatívny a reprezentatívny! Opäť vám ponúkame možnosť vybrať si spomedzi profesionálnych automatov HoReCa alebo samostatne stojacich automatov Lavazza Espresso, ktoré ponúkajú širokú paletu nápojov vyrobených z čerstvo mletej zrnkovej kávy.

Chcete viac informácií o káve a nápojových automatoch?

Kontaktujte nás!

ASO VENDING tím