Ak máte chuť na kávu, existujú rôzne možnosti, ako si tento nápoj dopriať. Podomácky pripravená káva podľa vašej chuti, ľadová káva z obchodu alebo návšteva kaviarne či reštaurácie a objednávka tradičného espressa.

Ak si však chcete dopriať kávu v práci, vaše možnosti sú tak povediac obmedzené. Z časového hľadiska je využitie obedňajšej prestávky na návštevu kaviarne luxus, ktorý si zrejme väčšina z vás dopraje len výnimočne. Návšteva obchodu je tiež časovo náročná. Netreba zabudnúť ani na to, že v práci sme závislí na prostriedkoch či technológiách. K tomu, aby ste si mohli pripraviť kávu ako doma, potrebujete okrem surovín aj rýchlovarnú kanvicu, vlastný hrnček, a taktiež nejaký ten čas. Skúšali ste si niekedy odstopovať na hodinkách, koľko času vám príprava instantnej kávy zaberie? Len si predstavte: naplniť kanvicu, nechať zovrieť vodu, zaliať kávu, počkať pokým trošku vychladne a je to! Alebo počkajte… zabudli sme na umytie riadu. Ak toto všetko stihnete za 5 minút, zvládli ste prípravu obľúbeného nápoja na jednotku. Mali ste však čas vychutnať si vytúženú šálku kávy…? My vám ponúkame spôsob, ako tento rituál zvládnuť rýchlejšie.

Kávovar na zrnkovú kávu je riešenie pre malé a stredné podniky, kancelárie, konferenčné miestnosti či pracovné kuchynky, kde sa zamestnanci združujú. Zrnková káva je kvalitná a dopraje vám zážitok z pitia kávy na úrovni kaviarne. Kvalitná zrnková káva sa dá získať aj s použitím kávových kapsúl LAVAZZA BLUE. Hermeticky uzavretá, vákuovo balená kapsula zaručuje, že pomletá zrnková káva ostane až do jej použitia čerstvá.

   Office Coffee System ASO VENDING

Káva v práci je nesmierne dôležitá nie len pre povzbudenie zamestnancov. Každého návštevníka určite potešíte, ak mu ponúknete tento svetoznámy horúci nápoj. Či už ide o vašich zákazníkov, obchodných partnerov alebo uchádzačov o zamestnanie. A ak je káva naozaj dobrá, stane sa súčasťou vašej firemnej kultúry. Posedenie pri šálke espressa je ideálnym prostriedkom na nadväzovanie nových kontaktov, budovanie vzťahov či udržiavanie priateľskej atmosféry v podniku.

Veľké, samostatne stojace automaty sa pomaly stávajú neodmysliteľnou súčasťou firiem či inštitúcií. Vďaka rýchlosti, dostupnosti a výhodnej cene produktov sú automaty na kávu a rýchle občerstvenie naozaj obľúbené.

Vy ešte nemáte automat vo firme či v kancelárii? Vyberte si z našej ponuky!

ASO VENDING tím