Počas pracovnej pauzy si väčšina zamestnancov zájde na kávu. Nájdu sa však aj takí, ktorí pitie kofeínových nápojov nemajú vo zvyku. Možno aj vy patríte k tým, čo dajú prednosť radšej čaju. A hoci sa to na prvý pohľad nezdá, možnosti na prípravu tohto nápoja v práci máme celkom dosť:

1.Čaj  z automatu
Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký čaj dostávate z automatu? Vyskúšal ho snáď každý z vás. Sladký nápoj, ktorý zahreje a uhasí smäd. Vo vnútri automatu na čaj nájdete instantný, granulovaný čaj s príchuťou citrónu alebo broskyne, ktorý je ľahko rozpustný v horúcej vode. A aké drobnosti ešte môžu zákazníkovi, ktorý využíva automat, zjednodušiť chvíľku pitia kávy alebo čaju? K horúcim nápojom z automatu sa zvyknú dávať aj miešatká na cukor. Záleží aj na tom, v akom pohári váš nápoj dostanete. Ponúkame klasické, hnedé plastové poháre. Voda v horúcich nápojoch z kávomatu dosahuje bezpečnú teplotu, takže si nespálite prsty ani jazyk. Druhou variantou sú takzvané maxi poháre s objemom 2,7ml s praktickým vrchnákom. Poháre sú vyrobené z hrubého papiera a sú vhodné v situáciách, keď si váš nápoj potrebujete zobrať niekam so sebou.
PRE AKTUÁLNU PONUKU NÁPOJOVÝCH AUTOMATOV KLIKNITE SEM

caj v salke

2.Instantný granulovaný čaj
Riešenie podobné tomu prvému. Rozdiel medzi čajom z automatu je len v spôsobe prípravy a v pohári. Zatiaľ čo čaj z nápojového automatu máte pripravený za pár sekúnd, pri výrobe instantného čaju musíte počkať, pokým zovrie voda v kanvici vo firemnej kuchynke, zaliať si nápoj do obľúbenej šálky a počkať, kým vychladne. Okrem iného si váš pohár musíte poumývať, zatiaľ čo plastový či papierový kelímok jednoducho bezstarostne zahodíte. U nás vo firme nám to nedalo, a tak sme si spravili krátky časový test. Zistili sme, že v porovnaní s prípravou čaju do vlastnej šálky vám návšteva automatu ušetrí približne 5 minút z vašej polhodinovej prestávky na obed!

3. Vrecúškový balený čaj
Rozbaliť, vylúhovať, vybrať a vychutnať. Asi najbežnejší spôsob, ktorý pozná skutočne každý. Výhodou vrecúškových čajov je cena a možnosť výberu. Dnes sú obchodné reťazce plné bylinkových, čiernych, bielych, zelených či ovocných čajov. Začali sa vyrábať aj čaje proti stresu, či rôzne čaje na chudnutie. Ak máte nádchu alebo na vás niečo lezie, ako rýchlu pomoc v práci môžete využiť čaj proti nachladnutiu, prieduškový čaj či čaj na imunitu. Možností je naozaj veľa…

caj

4. Sypaný čaj
Náročnejší na prípravu,  no zdravý a účinný. Ak si takýto čaj chcete pripraviť v práci, nezabudnite si zaobstarať sitko alebo čajítko, z ktorého sa váš nápoj jednoducho pripraví. Takto pripravené bylinkové čaje vám dodajú energiu do hektického pracovného dňa. Nevýhodou je, že nie každý má čas a prostriedky na prípravu sypaného čaju.

5. Ľadový čaj
Osvieženie v každom čase. Ak máte vo vašej práci automat na chladené nápoje, je škoda ho sem tam nevyužiť. Poriadne studený ľadový čaj padne vhod najmä v horúcich dňoch. Nápoje z automatu sú balené v PET fľašiach, takže si ich môžete zobrať so sebou a vychutnať povedzme cestou z práce. Super tip na leto je aj ľadová káva. Tú si môžete vyrobiť napríklad v pohodlí domova po práci. O spôsobe prípravy ľadovej kávy sme písali v minulom článku.

PRE AKTUÁLNU PONUKU AUTOMATOV NA CHLADENÉ NÁPOJE NÁS KONTAKTUJTE NA marketing@asovending.sk

ASO VENDING tím