Táto B2B espresso obchodná výstava spája všetky aspekty z odvetvia kávy pod jednou strechou. Viac ako 200 vystavovateľov, čo predstavuje celý kávový reťazec, predviedlo svoje najnovšie inovácie. 10.000 odborných návštevníkov z 85 krajín!

NECTA medzinárodná výstava

Firma NECTA, ktorá je dodávateľom našich automatov, sa predviedla na TriestEspresso s produktmi HoReCa. Predstavili moderný automat Karisma: nový, štýlový super automatický kávovar so štýlom Talianska, ktorý je schopný nadávkovať viac ako 200 šálok kávy za hodinu. Návštevníkov upútalo aj Koro a Korinto so svojimi mäkkými a modernými líniami a automat Krea, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre hotely a miesta samoobsluhy. NECTA predstavila tento automat v novej verzii, ktorá dokáže vyprodukovať napríklad dvojité espresso s dokonalou krémovou penou a vôňou čerstvo uvarenej kávy.

Barista
NECTA ponúka triumfálnu kombináciu chuti, dizajnu a technológií. Tieto automaty na výrobu perfektného espressa používajú čerstvú zrnkovú kávu. Takéto espresso je stavebným kameňom všetkých talianskych káv. Automaty NECTA dokážu v kombinácii s čerstvým mliekom vyčariť svetovo obľúbenú kávu, ale aj špeciality ako je latte macchiato alebo cappuccino – a to všetko jediným dotykom tlačidla.

Čerstvo pomletá zrnková kávaNECTA predstavila aj iné novinky svojich strojov! V N&W stánku okrem iného prilákalo návštevníkov aj super inovatívne Canto Touch s celkom novým Giga dotykovým softvérom, spárované s automatom Samba – zo Snakky & Food radov firmy NECTA. Čo sa týka SGL automatov na kávu, NECTA ohúrila automatom Capsy – veľmi kompaktným, jednoduchým riešením s možnosťou voľby až 6 nápojov. Zaujala aj „princezná“ z SGL rodiny, Flexy. Tento automat je široký len 12 cm, ale dokonalo funguje s väčšinou kapsúl dostupných na trhu.

Produky od NECTA na tejto veľkolepej výstave neunikli naozaj nikomu!

Pre viac informácií o medzinárodnej výstave sa pozrite na TriestEspresso oficiálnu stránku http://www.triestespresso.it/

Váš tím ASO VENDING