Boli sme medzi nadšencami, ktorí sa zúčastnili v dňoch od 9. do 12. mája 2012 výstavy Venditalia 2012 v talianskom Miláne.
…navštívili sme za Vás…


Boli sme medzi nadšencami, ktorí sa zúčastnili v dňoch od 9. do 12. mája 2012 výstavy Venditalia 2012 v talianskom Miláne. Počas štyroch dní výstavu videlo zhruba 20 000 návštevníkov prevažne z Talianska.

Na ploche o rozlohe 3 200 m2  vystavovalo viac ako 300 vystavovateľov zo 17 krajín sveta, výrobcov kávových a nápojových automatov svetoznámych značiek ako Necta N&W, SGL a Wittenborg, Bianchi, či spoločnosť Lavazza, výrobca lahodného espressa.

Ako už tradične, stánky N&W a Lavazza uvítali väčšinu návštevníkov výstavy. Lákali množstvom noviniek v oblasti technológií, servisu či dizajnu.

venditalia

 

 

 

 

 

 

 

 

Čestné miesto zaujala novinka spoločnosti N&W Global vending Canto Touch s dotykovým displejom, funkciou Dual Cup (2 veľkosti pohára pre výber nápoja) a spojením so softvérom GiGa.

Concerto a Melodia dostupné vo viacerých verziách, ako aj Melodia SL ako bank sú ideálnym spojením technológie, dizajnu a ceny.

venditalia2Krono je nový table top automat na instantnú kávu. Nápoje pripraví z instantných surovín a je ideálnym riešením do menších prevádzok a zároveň elegantný pomocník do kancelárie.

V oblasti venovanej Horeca produktom, Koro a Korinto Fresh Milk a dizajnová lahôdka – elegantná Karisma, stroj určený pre použitie v kaviarňach prvotriednych hotelov a pre špecifické potreby hotelových služieb, boli masívne ocenené návštevníkmi.

Spoločnosť Luigi Lavazza SpA predstavila kapsulový systém pod názvom FIRMA. Lavazza už tradične prináša espresso nápoje prvotriednej kvality i do kancelárií a officov, kam je systém FIRMA primárne určený. Káva z kapsule je rovnako kvalitná a lahodná ako od špičkového baristu. Jedinečný dizajn automatov LF1100 a LF2600 Plus určených pre systém FIRMA, vzišiel zo spolupráce Lavazza & Pininfarina. Lavazza v reakcii na požiadavky trhu prináša rôzne doplnkové produkty ako ženšenová káva, citrónový čaj, káva s jačmeňom. Systém FIRMA sa tým pripája k dvom už existujúcim úspešným kapsulovým systémom Espresso Point a Lavazza Blue.

Venditalia 2012 zanechala pozitívny odkaz na nové technológie, bola živá, inovatívna a s vysokým technologickým odkazom.