Káva nie je len nápoj, ale aj zážitok, ktorý dokáže priniesť pohodu do života. Stala sa akousi neodmysliteľnou súčasťou stretnutí a každodennou potrebou pre osvieženie. Káva je rituál, ktorý spája a podporuje budovanie vzťahov. V skutočnosti predstavuje významný detail, ktorý dokáže priniesť veľké zmeny do každého pracovného prostredia.

KVALITA NA PRVOM MIESTE

Čo by ste povedali na personalizované riešenie v podobe občerstvenia, ktoré dodá energiu, dokáže motivovať, uspokojiť a v neposlednom rade tak napomáha zvyšovať produktivitu v práci? Odhaľte úplne novú úroveň pohodlia prostredníctvom čoraz tradičnejšieho benefitu pre zamestnancov zvaného kvalitná káva. Umiestením automatu na horúce nápoje získate skutočne oveľa viac ako len zdroj obľúbeného životabudiča. Ponúkame vysokokvalitné produkty a zameriavame svoju pozornosť na potreby trhu, vďaka čomu majú naši zákazníci pocit, že dostávajú starostlivosť, ktorá sa viac podobá službám v kaviarni ako kancelárskym občerstvovacím zónam či oddychovým miestnostiam. Naše služby zahŕňajú komplexnú starostlivosť od servisu až po spoľahlivé dodávky surovín podľa vašich preferencií. Dbáme na kvalitu poskytovaných služieb, funkčnosť aj technologické inovácie.

KAVIAREŇ NA PRACOVISKU

Naše portfólio tvorí dynamický zoznam celosvetovo uznávaných značiek. Vyhľadávame prémiové a eticky vyrábané produkty. Vďaka ponuke služieb šitej na mieru dokážeme priniesť do každého prostredia atmosféru kaviarne, ktorá obohatí čas strávený v práci. Vending nás skutočne baví, pretože posúva hranice možností. Ponúkame značky kávy, ktoré poznáte a lahodné zmesi s unikátnymi chuťovými profilmi, ktoré si želáte! A to všetko v harmónii s komfortom, ktorý očakávate, pretože ako líder na trhu tvoríme kultúru pitia kávy vo významných podnikoch a inštitúciách po celom Slovensku.

7378u

ROKMI BUDOVANÁ DÔVERA

Už 25 rokov budujeme vzťahy založené na partnerstve a spolupráci. Našou snahou je zameranie sa na poskytovanie bezkonkurenčných zákazníckych služieb. Neustále hľadáme príležitosti k vytváraniu hodnôt pre našich zákazníkov. Na pohľad prázdne chodby a nevyužité priestory meníme na niečo skutočne výnimočné. To najlepšie z našej ponuky dokážeme priniesť aj k vám – od kancelárskych kávovarov cez profesionálne HoReCa riešenia až po samostatne stojace automaty na predaj horúcich nápojov. Inšpirujte sa aj vy k rýchlej a jednoduchej príprave espressa, cappuccina či caffee latte a presvedčte sa o pozitívnom vplyve kávy na spokojnosť a produktivitu zamestnancov.