Hviezdny Brad Pitt v kampani De’Longhi

 

De ‘Longhi spúšťa svoju prvú globálnu kampaň pre svoje kávovary, ktorú zverili režisérovi Damienovi Chazelle v hlavnej úlohe s Bradom Pittom .

Výrobca kávovarov De'Longhi spustil svoju prvú medzinárodnú kampaň. V reklame hviezdi Brad Pitt

„De ‘Longhi v posledných rokoch mimoriadne rástol a výroba kávovarov teraz prevzala ústrednú úlohu v tomto raste, “ hovorí Massimo Garavaglia, generálny riaditeľ skupiny De’ Longhi . „ Brad Pitt sa nám zdal byť dokonalým ambasádorom,  pre spoločnosť De ‘Longh: perfektne stelesňuje ducha spoločnosti, je medzinárodný, odvážny a zároveň elegantne diskrétny .

Spojené kráľovstvo zvažuje „daň z občerstvenia“ ako boj proti obezite

Veľká Británia by mohla byť prvou krajinou, ktorá zavedie „daň z občerstvenia“. Táto
daň má za úlohu splniť dva ciele:
1. Motivovať firmy v zlepšení receptúr, znížením obsahu solí a cukru.
2. Poskytnúť ľudom lepšie a zdravšie potraviny.

 

 

Nové ekologické hviezdy od spoločnosti Necta – automaty Twist a Vivace

Energetická účinnosť, ohľaduplnosť k životnému prostrediu, kvalita a pokročilý výkon : to sú popredné stránky nových modelov.

Twist a rada Vivace sú predajné automaty s energetickou spotrebou na úplnom minime, čo je funkcia, ktorá ich, viac ako ostatné, robí rozhodne „zelenými“.
Chladiaca jednotka využíva technológiu R290 , zemný plyn charakterizovaný zníženým GWP (Global Warming Potential). Vďaka svojej energetickej účinnosti a procesu obehového hospodárstva sa tieto nové automaty vyznačujú vysokou environmentálnou udržateľnosťou, ktorá sa premieta do nízkouhlíkovej stopy.

Dnes sú Twist a Vivace tou najlepšou voľbou, pokiaľ ide o efektivitu výkonu: stačí spomenúť, že Twist umožňuje úsporu energie až -71% v porovnaní s predchádzajúcim modelom radu Necta.

Lavazza otvárasvoj prvý vlajkový obchod vo Veľkej BritániiLavazza's first Flagship store outside of Italy officially opens in London

 

Lavazza prináša do Londýna po prvýkrát pohlcujúci zážitok z kávy. Táto inaugurácia umožní spoločnosti Lavazza otvoriť svoj prvý obchod s konceptom kávy mimo Talianska, ktorého cieľom je rozšíriť kultúru tradičnej talianskej kávy aj cez kanál La Manche.

 

Francúzska pobočka EVOCA group má nového generálneho riaditeľa.

Spoločnosť EVOCA GROUP vymenovala Frédérica Fougerolea za generálneho riaditeľa francúzskej pobočky s účinnosťou od 1. júla 2021. Nahradí tak Guillauma Boriona, s ktorým v posledných týždňoch spolupracoval, aby zabezpečil plynulý prechod.

„Som hrdý a veľmi šťastný, že môžem prevziať túto úlohu. Som absolútne optimistický a pozerám sa do budúcnosti, na našich partnerov a našich zákazníkov, urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som prispel k rastu našej firmy, “  povedal.

V Londýne bol slávnostne otvorený prvý vegánsky automat na klobásové rolky

Meatless Farm Installs Smart Vending Machines Across The UK - Meatless Farm

 

Čítajte viac v nových ZRNKÁCH