Situácia na Slovensku sa pomaly, ale isto mení … a my sa meníme s ňou.

 

Pitný režim pre zamestnancov– ako na to? To je jedna z najdôležitejších otázok, ktorú si musí zamestnávateľ položiť každé leto, keď sa teploty dostávajú to astronomických výšok. Horúčava, nepohodlie, smäd ohrozujú nie len pracovnú produktivitu, ale najmä zdravie človeka.

Ak berieme do úvahy problém so šírením rôznych chorôb a vírusov, ako sú napríklad COVID 19 alebo najnovšie opičie kiahne, je rovnako dôležité starať sa o hygienu a bezpečnosť zamestnancov.

Hromadné zbierky po kanceláriách a halách, kde si zamestnanci odkladajú svoje zálohované fľaše do igelitiek bezpečnosti a zdraviu nijako neprispievajú. My však máme elegantné riešenie, ktoré si poradí so všetkými hore uvedenými problémami jednou ranou. A to najlepšie? Ušetríte vy a aj Vaši zamestnanci.

ISOMAT je jedinečné riešenie našej vlastnej výroby a na trhu nemá žiadnu konkurenciu. Jedná sa o stroj, ktorý Vám stlačením jediného tlačidla pripraví ľadový osviežujúci hypotonický nápoj od nutrendu. Hypotonické nápoje sú plné minerálov, vitamínov, priam neuveriteľne zlepšujú hydratáciu organizmu a tým zvyšujú produktivitu a pohodlie zamestnancov.

Na nápoj Vám stačí šálka, hrnček, pohár alebo termoska. Nepotrebujete žiadne fľaše a ani zálohy.

Čo sa týka bezpečnosti a hygieny – jedná sa o dotykový moderný displej, na ktorom je potiahnutá špeciálna antibakteriálna fólia, ktorá zabíja baktérie a vírusy. Nemusíte sa tak báť o Vaše zdravie.

Všetko máte po ruke – chutné nápoje s príchuťou mojita, pomarančového džúšu, ríbezlí, višní a ďalších. Chutné, svieže, zdravé a hlavne bez zbytočného odpadu.

Stačí nám napísať – marketing@asovending.sk