Pracovné vyťaženie, nervozita či stres sú známe asi každému z vás. A hoci 8 hodín pracovného času vám často krát príde aj málo, a popri povinnostiach ubehne každý deň ako voda, každý si určite s potešením vychutná obedňajšiu prestávku. Ako ju trávite vy?

baguette-74356_640
Chodievate do reštaurácie alebo si varievate doma? Využívate donáškovú službu? Alebo ste jedny z tých, ktorý na takéto veci nemajú čas a jednoducho hľadáte najrýchlejšie riešenie, ako získať späť vydanú energiu? Poďme sa pozrieť na 3 možnosti, ako sa v práci najrýchlejšie dostať k jedlu:
1.)       Pripraviť si doma sendvič na „horšie časy“ nemusí byť zlé riešenie. Je však možné, že príprava raňajok a desiaty pre deti vám však zaberie toľko času, že na vás už jednoducho neostane.
2.)    Proti pracovnému hladu môžete rýchlo a účinne bojovať aj návštevou obchodu. Instantná polievka či cestoviny pripravené behom 10 minút? Ok, ale myslite na to, že vás v práci môže zastaviť chýbajúci hrniec, nefunkčný sporák či nonstop obsadená mikrovlnka v pracovnej kuchynke.

snakky_max_food
3.)     Aj keď máte veľa práce, netreba zabúdať na pravidelnú stravu. Ak nemáte čas na obed, automat na potraviny vám padne naozaj vhod. Vždy dostupné snakkové automaty, ktoré vás zaiste potešia svojou bohatou ponukou. Potrebujete zahnať hlad? Bagety v našich automatoch sú vždy čerstvé a chutné. Teplota v týchto automatoch zaručuje spoľahlivé skladovanie potravín. Ušetrite si cestu do reštaurácie a dajte prednosť rýchlej voľbe – kávička a hygienicky balená bageta padne určite vhod – a to najmä v situáciách, kedy je pre vás vzácna každá minúta vášho času.

Hľadáte ľahký snack na povzbudenie? V našich automatoch nájdete aj croassanty rôznych príchutí. A nie len to! U nás si môžete vybrať spomedzi rady sladkostí či osviežujúcich nápojov! Povedzme si na rovinu, len tak si zamaškrtiť popri práci nie je nikdy od veci!

ASO VENDING tím