Vaša dochádzková karta ako kompletné riešenie občerstvenia v priebehu dňa 

 

Váš existujúci dochádzkový systém dokáže oveľa viac , než je sledovanie dochádzky. Predstavte si, že Vaša karta môže fungovať ako platobná metóda, ktorá zastrešuje všetky Vaše potreby  občerstvenia v priebehu dňa.

 

Automaty na kávu a horúce nápoje

Vychutnajte si skvelú šálku kávy podľa Vášho výberu. Máte na výber z bohatého množstva zrnkových, kapsulových, či instantných káv. Arabica? Robusta? Výnimočný blend? Želáte si niečo špeciálne? Vieme vyhovieť každému želaniu, no zároveň sa prispôsobiť Vašim potrebám.

Na výber máte z viac než 50 horúcich nápojov, od čaju, cez výborný irish cream až po kvalitnú horúcu čokoládu.

 

Automaty na občerstvenie

Rýchly snack je jednoduchý spôsob ako sa opäť sústrediť na prácu, keď Vám hlad a kvílenie v žalúdku nedá pokoj. Niekedy stačí rýchla cereálna tyčinka,  krekry , či niečo malé pod zub.

 

Automaty na jedlo. Raňajky, obed, zdravý sortiment! Na čo len máte chuť!

Čo keby ste si jedným priložením Vašej dochádzkovej karty vedeli zabezpečiť plnohodnotné stravovanie vo Vašej firme.

Raňajkomat plný chutných možností pre rýchle raňajky. Cereálie, ryžové kaše, chia kaše, ovsené kaše, no aj poctivé müsli.

Bagetomat prináša skvelú ponuku bagiet , čerstvého pečiva, ale aj wrapov, či sendvičov. Skvelé jedlo, ktoré Vás zasýti na dlhší čas.

Prinášame nový zdravý sortiment, ktorý sa postará nie len o Váš hlad, ale najmä o Vaše zdravie. Možno ste obmedzili sacharidy a potrebujete zvýšený príjem bielkovín. Možno sa snažíte zvýšiť príjem vitamínov. Ponúkame Vám smoothies, ovocné pyré, proteínové drinky, či tyčinky a mnoho ďalšieho zaujímavého sortimentu pre Vašu firmu.

No okrem toho máme  pre Vás pripravené aj hotové chladené jedlá, instantné cestoviny, či polievky.

 

Automaty pre hydratáciu a pitný režim

Mimo jedla, občerstvenia a kávy je dôležité dbať na pitný režim. Preto máme v ponuke pre našich zákazníkov aj široké portfólio automatov, ktoré sú zamerané primárne na poskytovanie rôznych druhov nápojov.

Populárne nápoje – Máme v ponuke skutočne veľký výber populárnych nápojov, ktoré si viete zakúpiť v pol litrových fľašiach podľa potreby. Či už máte chuť na ľadový čaj alebo Kofolu.

Automaty na sódu– taktiež ponúkame šikovné riešenie ako zabezpečiť pitný režim na pracovisku. Sýtená a nesýtená voda, ktorú si viete v pohodli načerpať poľa potreby. Výhodou je možnosť horúcej vody na čaj vždy, keď naň máte chuť.

 

Hypotonické nápoje – niektoré zamestnania sú fyzicky náročné a Vaši zamestnanci potrebujú viac, než len čistú vodu na doplnenie energie. Hypotonické nápoje, ktoré si viete pripraviť prostredníctvom Isomatu majú obrovský vplyv na hydratáciu, výkon a regeneráciu Vašich zamestnancov. Jedná sa o skutočne inovatívne riešenie, ktoré má nespočetne veľa výhod.

 

A na to všetko stačí Vaša dochádzková karta!

Stačí priložiť kartu a je to!  

 

Máte záujem využiť Váš dochádzkový systém naplno? 

Napíšte nám!