Jeden z najrozšírenejších systémov prípravy kávy od spoločnosti Lavazza, popredného svetového výrobcu zrnkovej kávy a kapsulovej kávy Lavazza BLUE pripravil pre priaznivcov kvalitného espressa novinku zameranú na kancelárie, sekretariáty, predvádzacie miesta renomovaných firiem a  jednacie miestnosti flexibilný kávový automat.
Tento nápojový automat je produktom tvorivých dizajnérov so širokým záberom použitia. espresso stroj

Využite nápojových automatov už dávno nie je výsadou len tých najprestížnejších firiem na Slovenku, ale dobrá káva z automatu si našla neoddeliteľné miesto vo všetkých firmách s požiadavkou na rýchlu a bezproblémovú obsluhu a vždy úžasné espresso pre návštevy či chvíle oddychu.

Hlavnými výhodami voči čerstvo mletej káve v kávovaroch či kávových automatoch je rýchlosť, tichosť a takmer bezúdržbovosť celého systému. Vďaka možnosti použiť kapsulu LAVAZZA BLUE aj vo vendingových automatoch je možné vychutnávať si skvelé espresso bez obmedzenia – či pracujete v úrade alebo vo výrobnej prevádzke. Obchodné zastúpenie spoločnosti Lavazza pre Slovensko zabezpečuje firma ASO VENDING.