NW_ecology

Zníženie spotreby energie sa stalo “nutnosťou” dnešnej doby. Výber správneho predajného automatu vám môže dopomôcť  k úspore elektriny  vo firme či inštitúcii, ale aj v kancelárii.

Rovnako ako u všetkých elektrických spotrebičov, aj pri predajných automatoch si musíte byť vedomí spotreby energie. Našťastie sa aj pre nás životné prostredie stalo jednou z hlavných priorít.

Všetky naše automaty sú súčasťou ekologicky uvedomelého projektu. Od fázy návrhu až po technologickú fázu je každý krok výroby automatov starostlivo naplánovaný tak, aby sa minimalizoval dopad strojov k životnému prostrediu. Naši partneri, ktorí pre nás automaty vyrábajú, berú pri plánovaní všetko do úvahy. A samozrejme, dbajú aj na to, aby napriek úspore energií neznížili funkčnosť prevádzkovaných automatov.

Všetky výrobné závody nášho partnera a výrobcu automatov N&W sú certifikované v súlade so systémom environmentálneho menežmentu ISO 14001. Boli jednou z prvých spoločností, ktoré získali tento certifikát. Výrobný systém N&W berie ohľad na životné prostredie a je predmetom neustáleho záujmu a zlepšovania.

nw_vending_zone1024x576-1024x576

Automaty, ktoré prevádzkujeme sú spoľahlivé a poskytujú aj úsporu pracovného času. Okrem iného je vďaka malým rozmerom možné umiestniť automaty naozaj kdekoľvek! Všade tam, kde sú automaty na sladkosti, nájdete široké portfólio produktov. Keďže podporujeme národnú ekonomiku, v zariadeniach na sladkosti nebude chýbať Kofola, Horalka či iné slovenské špeciality. Zamestnávateľ je povinný poskytnúť svojim ľuďom pitný režim. Viete si predstaviť lepší zdroj, ako automat, kde nájdete chladené nápoje v PET fľašiach od výmyslu sveta?

Aj automaty na kávu a horúce nápoje sa čoraz viac tešia svojej obľube nie len na verejnosti, ale aj v kanceláriách, business centrách či výrobných halách. Zamestnanci považujú Coffee Break za benefit v ich práci. Rýchla a jednoduchá príprava nápoja ušetní čas strávený varením kávy či umývaním šálky. Nápoje v našich automatoch majú navyše optimálnu teplotu, takže nestrácate čas čakaním, až vám káva vychladne!

Viac o automatoch na kávu do firmy si prečítate v tomto článku.

ASO VENDING tím