7 vecí, na ktoré sa zamerať pri výbere automatu pre váš biznis

Existuje niekoľko možností, ktoré by ste mali zvážiť pri umiestnení predajného automatu s rýchlym občerstvením do vášho podniku.

KAPACITA: Uistite sa, že automat s občerstvením nemusíte dopĺňať sladkosťami každé dva dni. Zvoľte si automat, ktorý poskytuje veľa možností výberu v závislosti od veľkosti podniku.

PLATBA: Uistite sa, že váš automat dokáže mince nie len prijímať, ale aj vydávať. Niektoré automaty majú aj schopnosť platby bezkontaktnou platobnou kartou.

BEZPEČNOSŤ: Rovnako, ako automaty na sódu či kávomaty, aj automaty na jedlo musia byť vprvom rade bezpečné. Slúži k tomu uzamykací systém, ktorý ochráni automat a jeho produkty voči vandalizmu.

SYSTÉM FUNGOVANIA AUTOMATU: Dnes sú takmer všetky automaty na sladkosti so systémom špirály. V minulosti prevládali automaty so starým regálovým systémom. Absolútnou novinkou vo svete vendingu je automat s výťahom, ktorý dokáže produkt bezpečne zviezť priamo až k vám.

VEĽKOSŤ A HMOTNOSŤ: Občerstvovacie stroje ASO VENDING vážia okolo 200kg.  Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu vám nezaberú väčšiu plochu, ako 1×1 meter vášho priestoru.  Veľkosť automatu na sladkosti súvisí s kapacitou tovaru v automate. Pri 36 druhovom automate ušetríte viac priestoru. Naopak, rýchle občerstvenie so zariadenia SNAKKY MAX ponúka síce až 42 volieb, ale zaberie viac miesta. Existuje aj flexibilný automat, ktorý okrem ľahkých snakkov ponúka aj jedlo z automatu. Teplota v jeho zásobníkoch je prispôsobená bezpečnému skladovaniu hygienicky balených bagiet a sendvičov.

PREMYSLITE SI UMIESTNENIE: Pre sprevádzkovanie vášho nového automatu na potraviny či sladkosti je potrebné zabezpečenie prívodu elektriny. Preto pri zvažovaní, kam sa váš automat najviac hodí, myslite aj na túto skutočnosť. Automat so sladkosťami nesmie byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Všetky dobroty by sa tak rozpustili a to by bola nesmierná škoda… Automat by mal byť okrem iného umiestnený na mieste, kde sa sústreďuje drvivá väčšina vašich zamestnancov či návštevníkov. To preto, aby ho nik hladný a smädný nemal od ruky. Pripravili sme pre vás aj pár tipov pre umiestnenie automatu rýchleho občerstvenia. KLIKNITE SEM  a inšpirujte sa!

ZVÁŽTE SORTIMENT: Pred tým, ako vám automat vo firme naplnia, prejednajte s obchodným zástupcom zloženie tovaru. Majte vopred pripravené požiadavky, čo by ste v automate chceli. Viac slaného? Viac sladkého, či zdravého? Nevyhovujú vám energy drinky alebo ich naopak, vaši zamestnanci vo firemnom občerstvovacom automate privítajú?

Snackovy automat vo fitku

                                                                                         Zásady ASO VEDNING pri prevádzkovaní predajných automatov:

Snekovy automat ASO VENDING
–    Udržujeme automaty čisté, plné a funkčné. Poskytujeme spoľahlivý a rýchly servis po celom Slovensku.

–    Produkty v našich automatoch sú od spoľahlivých dodávateľov. Zloženie tovaru v automate nemeníme, aby sme našim zákazníkom dopriali ich obľúbené sladkosti, na ktoré sú zvyknutí.

–    Potraviny a sladkosti v našich automatoch sú vždy chutné a čerstvé. Záleží nám na kvalite dostupnosti produktov a na tom, čo jete. Staráme sa o to, aby ste si mali vždy z čoho vybrať. Dostupnosť produktov rýchleho občerstvenia vo vašich automatoch je pre nás nesmierne dôležitá.

–    Dizajn našich automatov na sladkosti je jednotný. Záleží nám na tom, aby naše automaty zákazníci vždy spoznali. Na bokoch našich automatoch nájdete vizuál Semtex, samozrejme s logom ASO VENDING (sponzorovaná reklama).

–    Automaty na sladkosti sú dobre zabezpečené, odolne voči vandalizmu.

–    Ceny sladkostí a občerstvenia v automatoch sú prijateľné, aby si naše produkty mohol dovoliť naozaj ktokoľvek.

–    Pri umiestňovaní nového automatu do vašej firmy sa najprv spoločne porozprávame o vašich požiadavkách. Záleží nám na tom, aby ste boli spokojní. Preto vám pripravíme ponuku na mieru podľa vašich potrieb.

Zaujíma vás niečo o predajných automatoch na rýchle občerstvenie či horúce nápoje?
Napíšte nám na marketing@asovending.sk
Na všetko vám radi odpovieme!

newsletter

ASO VENDING Tím