Limitovaná ponuka na vybrané produkty značky LAVAZZA
Doprajte si do domácnosti či kancelárie šikovný kávovar LB 910 Compact spolu s kapsulami Lavazza Blue so zľavou až 33%. Zrnková káva LAVAZZA 2+1 ZDARMA!

Limitovaná ponuka na vybrané produkty značky LAVAZZA
Zľava až
33%
Akcia platí od 1.10. 2014 do 5.10. 2014

ASO VENDING pre Vás pripravil AKCIU, ktorej určite neodoláte!

Pri príležitosti medzinárodného dňa kávy môžete u nás počas celého pracovného týždňa nakupovať vybrané Lavazza produkty za zvýhodnené ceny. Doprajte si do domácosti či kancelárie šikovný kávovar LB 910 Compact spolu s kapsulami Lavazza Blue so zľavou až 33%. Pri zakúpení 2 balení kvalitnej zrnkovej kávy LAVAZZA GRANDE RISTORAZIONE dostanete od nás tretie balenie ÚPLNE ZADARMO!
Zaujala Vás naša ponuka? Kliknite na “Chcem využiť akciovú ponuku” a do emailu uveďte typ a množstvo produktov, o ktoré máte záujem. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Ceny sú uvedené s DPH. V cene nie je zahrnuté poštovné. Ponúkame aj možnosť osobného odberu.

OSLAVUJTE S NAMI A UROBTE SI RADOSŤ!

KÁVOVAR LAVAZZA LB 910 Compact namiesto pôvodných 179€ iba za 119,90€!,
Vďaka malým rozmerom a exkluzívnemu dizajnu je LB 910 ideálnym riešením pre každého, kto túži po vynikajúcej kvalite espressa s použitím kapsúl Lavazza Blue a potrebuje ušetriť priestor.

KAPSULY INTENSO LB

100 ks len za 32,90€!
(pôvodná cena 48€)

Zmes znamenitej Arabiky z Brazílie a Centrálnej Ameriky a Robusty z juhovýchodnej Ázie.
Toto intenzívne a krémové espresso zanecháva plnú, trvácnu chuť v ústach. Vďaka inovatívnemu systému prípravy vzniká krémové espresso s harmonickou intenzívnou chuťou. Objem kávy v kapsule je 7,5 gramu.

2+1 ZDARMA
3 kávy len za 31€! Cena za kus: 15,50€

Doprajte si výnimočný pôžitok z lahodného espressa. Kvalitná zmes afrických, ázijských a juhoamerických káv, s plnou chuťou a bohatou arómou. Zrnková káva Lavazza Grande Ristorazione je vyrobená z unikátnej zmesi 50% Robusta a 50% Arabica.