Nájdete ich takmer všade. V nemocniciach, vo veľkých firmách či v rôznych inštitúciách. Automaty, z ktorých tečie studená či teplá voda sa starajú o dostupnosť kvalitnej vody bez obsahu chlóru a iných nežiaducich látok. Tá je potom zdravšia a chutnejšia, ako voda z vodovodného kohútika

Voda z kohútika

Riešenie pre zdravý pitný režim

Galónový pitný režim – zabezpečuje pravidelný príjem tekutín prostredníctvom výmenných barelov s mineralizovanou alebo nízkomineralizovanou pitnou vodou.

Cooler – kvalitná úprava pitného režimu pomocou zásobníka vody s externým ohrevom. Coolery ponúkajú výdaj teplej a studenej filtrovanej vody a perlivej vody.

Bublestar – Dokáže vyprodukovať perlivú sódu a chladenú vodu. Napája sa priamo na zdroj pitnej vody a podáva chladenú sódu alebo vodu.

Cooler na vodu

Prečo zabezpečiť výdaj vody prostredníctvom automatu?

  • Úspora času: Už žiadne čakanie, pokým zovrie voda na čaj a žiadne veľké nákupy balených vôd. Doprajte si pitný režim na pracovisku bez zbytočných starostí.
  • Vyšší pracovný výkon: Pravidelný pitný režim je zbraň proti únave. Vďaka prísunu tekutín sa zvyšuje fyzický a psychický výkon zamestnancov.
  • Úspora finančných prostriedkov: Ak sa rozhodnete pre vašich zamestnancov zabezpečiť osvieženie formou coolerov, či výrobníka sódy, automat jednoducho napojíte priamo na zdroj pitnej vody. Ostatné už zariadime za vás.

Tip pre vás

Máte na pracovisku nainštalovaný galónový pitný režim? Máme pre vás niekoľko praktických rád, ktoré určite oceníte.

Aby bola voda z barelu kvalitná, je dobré držať sa niekoľkých zásad:

1.) Skladujte vodu v bareloch v tme a v chlade

2.) Pravidelne sa starajte o čistotu automatu

3.) Pitnú vodu z barela sa snažte spotrebovať v priebehu piatich dní

4.) Starajte sa o včasnú výmenu barelov

Váš tím ASO VENDING