Stojíte pred nápojovým automatom a netušíte, na akú kávu máte vlastne chuť? Kapučíno či espresso? Čo tak cukor naviac? Každý si chce vybrať to najlepšie… Nápojové automaty ponúkajú niekoľko druhov kávy. Stačí si len vybrať správne tlačítko a ostatné už zariadime za vás.Instantná káva ASO Vending

Akú kávu majú pre vás pripravenú automaty ASO VENDING?

Existuje niekoľko prevedení nápojových automatov, ktoré sa líšia spôsobom prípravy vašej kávy.

Instant: toto prevedenie ponúka instantnú kávu. Šálka rozpustného nápoja vzniká rozdrvením kávových zŕn, čím sa vytvorí prášok s lahodnou chuťou.

Zrnková káva ASO VendingZrnková káva: Vzniká zomletím pražených kávových zŕn. Proces mletia prebieha priamo v automate, ktorý vám vydá čerstvý nápoj s intenzívnou chuťou. Výnimočný pôžitok z vášho espressa si vychutnáte vďaka kvalitnej káve Lavazza, ktorú v automatoch ASO VENDING ponúkame.Kapsule Lavazza

Kapsule: Porciovaná mletá káva Lavazza Blue na prípravu kvalitného espressa je zárukou čerstvosti a nezameniteľnej chuti každého nápoja.

Káva podľa chuti – alebo čo všetko vám ASO VENDING ponúka

Káva: V našich automatoch nájdete čiernu kávu, ale aj kávu s mliekom. Môžete si vybrať medzi malým a veľkým nápojom. Instantná káva od Nescafé bude zaručene zážitkom pre vaše chuťové poháriky. Vybrané automaty ponúkajú aj bezkofeínový kávovinový nápoj.

Espresso: Aj tu si môžete vybrať z našej širokej ponuky: malé a veľké espresso, s mliekom alebo s čokoládou. Príprava tradičného nápoja obohateného krémovou penou závisí od prevedenia automatu. Vychutnajte si kvalitné Lavazza espresso jedEspresso, latte, cappucino ASO Vendingnoduchým stlačením tlačítka.

Cappuccino: Espresso a mlieko v spojení s hustou mliečnou penou vás nepochybne prekvapí svojou delikátnou chuťou. Ak si chcete váš deň osladiť, určite vyskúšajte výnimočné cappuccino s čokoládou. Vo vybraných automatoch nájdete aj cappuccino z príchuťou Irish Cream či Amaretto.

Caffee Latte: Kávové automaty ASO VENDING vám jednoducho vykúzlia espresso s dotykom nadýchanej mliečnej peny. Táto pochúťka je obľúbená práve vďaka svojej výraznej mliečnej chuti. Navyše, naše automaty vám túto špecialitu dokážu pripraviť v priebehu niekoľkých sekúnd.

V dizajnových automatoch s označením ASO VENDING nájdete aj silnú horúcu čokoládu, čokoládu s mliekom, osviežujúci citrónový či broskyňový čaj alebo chutný bujón pre rýchle občerstvenie.

LB 1100 ASO VendingNemusíte nikam chodiť, tú najlepšiu kávu si môžete vychutnať aj doma…

Praktické automaty s nápaditým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Takéto zlepšenie sa hodí do každej modernej domácnosti. Doprajte si potešenie pripravenej zo zrnkovej kávy v podobe kapsúl Lavazza Blue. Vždy čerstvé, kvalitné espresso sa tak pre vás môže stať samozrejmosťou.

Tím ASO VENDING