Naším cieľom je poskytovať ten najlepší servis pre našich zákazníkov. Neustále sa snažíme napredovať, a to nielen v technológiách. Veríme, že základ úspechu spočíva v spokojnosti zamestnancov, a preto sme 1. júla 2020 v Banskej Bystrici skolaudovali úplne nové priestory pre našich servisných profesionálov. 

 „Práca na zlepšení podmienok technikov na dielni nekončí, rovnako pracujeme na krásnych nových priestoroch pre oddelenie technickej podpory.“

Michal Mitterpach

vedúci technickej podpory

 

Nové servisné centrum ponúka dostatočné miesto pre prácu šesťdesiatim technikom, no taktiež poskytuje priestor pre zaškolenie nových kolegov či brigádnikov. Podporujeme komunitu skutočných profesionálov a pre zlepšenie efektivity práce sme zväčšili  skladové priestory, dielňu, prevádzkové priestory, ako aj sociálne zázemie pre zamestnancov. Nové servisné centrum ponúka dostatočné Nové servisné centrum ponúka dostatočné miesto pre prácu 60-tim technikom. Nové centrum vie zastrešiť viac ako 60 technikov. Každý deň im prejde cez ruky viac než  50 rôznych strojov. Spolu pracujú až na takmer 70-tich rôznych typoch strojov a automatov. Všetky tieto stroje musia byť obratom pripravené, vymenené alebo opravené a následne uvedené späť do prevádzky.   Chceme byť stabilný a silný partner, o ktorého sa viete vždy oprieť.

Prečo sme sa odhodlali na túto veľkú zmenu? Pretože rok 2020 bol jeden z najnáročnejších rokov v dohľadnej histórii a naši partneri nás potrebujú viac ako kedykoľvek predtým. V období, kedy nie je nič isté, chceme byť stabilný a silný partner, o ktorého sa viete vždy oprieť.

„Keď si to situácia vyžadovala, tak sme v priebehu týždňa namontovali pre klientov takmer 150 automatov.“

Roman Smiešny

vedúci servisu