Je našim cieľom prispôsobiť sa firemnej kultúre a dizajnu našich zákazíkov. No než sa vôbec dostaneme k samotnému vzhľadu je dôležité nájsť so správne riešenie.

  1. Výber vhodných automatov

Náš obchodný zástupca so zákazníkom prejde všetky detaily – počet zamestnancov, odhadovaný počet porcií a ich frekvencia, či preferované druhy nápojov. Na základe toho vyberieme tie najvhodnejšie vendingové automaty pre každého zákazníka. Na výber máme z viac než 50 rôznych strojov a vďaka tejto bohatej selekcii dokážeme nájsť ten najvhodnejší aj pre Vašu firmu.

2. 3D obhliadka v rozšírenej realite 

Náš obchodný zástupca následne vybrané automaty vloží do priestoru Vašej prevádzky prostredníctvom najmodernejšieho riešenia rozšírenej reality. Stroj uvidíte vo fotorealistickej podobe a v reálnych rozmeroch. Dokážeme tak vidieť nie len vzhľad automatov priestore, ale aj samotné okolie a miesto, ktoré zaberajú. Nepotrebujeme meter – stačí nám malá chvíľka s iPadom.

 

3. Dizajn na mieru 

Navrhnuté riešenie sa posúva na naše marketingové oddelenie, kde sa vypracuje návrh dizajnu automatov a občerstvovacej zóny na mieru. Je našim cieľom vytvoriť niečo, na čo sme hrdí ako my, tak aj naši zákazníci. Vizualizácia priestoru je často na nerozoznanie od reality a odráža finálnu realizáciu skutočne hodnoverne.

 

V ASO VENDING používame moderné technológie a posúvame hranice vendingu na novú úroveň. Veríme, že poskytovať tie najlepšie služby a nachádzať tie správne riešenia pre každého unikátneho zákazníka… je umenie.

 

A my sme umelci.