OSLÁVILI SME 25. NARODENINY

Na začiatku boli dvaja – manželia Soňa a Miroslav Korčekovci, ktorí sa pred 25 rokmi v Banskej Bystrici rozhodli založiť rodinnú firmu s kávou. Zakúpili prvé automaty a začali ponúkať kávu zákazníkom na netradičných miestach. Dnes je firma lídrom na vendingovom trhu a dáva prácu viac než tisícke ľudí po celom Slovensku, ktorí spoločne dosahujú skvelé úspechy.

Takto jednoducho by sa dali opísať začiatky našej spoločnosti. Možno to nebolo vždy také ľahké, ale spolu sme to – ako jedna rodina – zvládli, prekonali úskalia a napredovali. Počas úspešného štvrťstoročia sme sa riadne rozrástli, a to nielen o zamestnancov, ale aj ich rodinných príslušníkov. A preto sme sa aj na počesť významného jubilea stretli a oslávili narodeniny v spoločnosti našich najbližších.

Pohoda, zábava a kávička

Rodinný deň zamestnancov ASO VENDING znamenal príjemné chvíle v spojení so skvelou kávou, dobrou hudbou, pohodou a zábavou. Pre tých najmenších boli pripravené zaujímavé súťaže, kreatívny kútik, maľovanie na tvár či skákací hrad. Športoví nadšenci si zmerali sily v napínavom futbalovom turnaji.

Veľkým lákadlom bola aj súťaž vo varení guľášu. Nielen gurmáni ocenili ochutnávku  pokrmov pripravených podľa receptov z celého Slovenska. O tom, ktorý región navaril najlepšie, rozhodol hlas ASO ľudu.

fd1

Fotobúdka a 3 Tvorivé Tvory

Pripravené boli aj rôzne ďalšie atrakcie. Najväčší úspech mala fotobúdka, lanová dráha aj člnkovanie na vode. Zasúťažiť si mohli tiež dospelí, a to napríklad v streľbe z kuše či hode sekerou. Na všetkých čakalo kopec darčekov a tí najlepší si so sebou odniesli aj zaujímavé ceny. Káva tiekla potokom a celý deň sme si pochutnávali na dobrotách od výmyslu sveta.

O skvelú zábavu sa postarala aj improvizačná skupina 3 Tvorivé Tvory, ktorí medzi nás prišli, ako inak, s poriadnou zásobou humoru. Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Puchovský a Stano “Stanley” Staško opäť nesklamali a dokonca pre nás zložili originálnu narodeninovú pesničku. Vďaka pestrému programu si na svoje prišiel naozaj každý.

fd2

Nechýbala ani torta

Aká by to bola oslava, keby nebola narodeninová torta? Veru bola! A riadna, aj s parádnymi sviečkami! Ušlo sa z nej každému, veď ju slávnostne rozkrájali samotní majitelia firmy, manželia Korčekovci. Všetci sme si na nej pochutnali, pretože torta bola naozaj výborná.

Celá akcia sa uskutočnila v príjemnom prostredí stredného Slovenska, v Trnavej Hore v Parku pod Borovicou. Krásny víkendový deň v prírode v kruhu najbližších sa tak zapísal do histórie našej firemnej kultúry, na ktorý budú všetci s radosťou spomínať.

fd3

POZRITE SI VIDEO Z AKCIE TU

fd4