Prevádzkovanie automatu

1.    Automat vo firme môže byť váš bez vstupných investícií: inštaláciu, dopĺňanie, opravy, čistota a všetko ostatné spojené s prevádzkovaním automatu je v našej réžii.

2.    Pravidelný dovoz a dopĺňanie automatu zdarma: postaráme sa o to, aby vo vašich automatoch nikdy nič nechýbalo. Káva či horúca čokoláda bude tak pre vás a vašich zamestnancov k dispozícii kedykoľvek.

3.     Údržba a obsluha kávomatu je skutočne jednoduchá: užívateľsky prívetivé funkcie našich automatov zaručujú, že ich obsluhu zvládne naozaj každý. Stačí len vhodiť mince, zatlačiť tlačidlo vybraného nápoja a v priebehu pár sekúnd je vaša káva na svete. Naše automaty vydávajú preplatok z vhodenej sumy, takže nezaplatíte nič navyše.

4.    Ak sa automat pokazí, bezplatne vám ho opravíme: 21 servisných centier na Slovensku je zárukou spoľahlivého servisu po celom Slovensku. Na každom automate sa nachádza žltá servisná nálepka s identifikačným číslom automatu a bezplatným telefónnym číslom. Ak sa automat vo vašej firme pokazí, nemusíte sa báť, že ostanete bez vašej obľúbenej kávy. Prečítajte si článok z nášho blogu o tom, ČO ROBIŤ KEĎ SA KÁVOMAT POKAZÍ

5.    Riešenie na mieru: Naši skúsení špecialisti vám ochotne poradia a poskytnú správne riešenie pre vašu firmu. Pri zvažovaní umiestnenia automatu do prevádzky berieme do úvahy veľkosť firmy, počet zamestnancov a vaše preferencie. Chcete automat na instantnú kávu do vestibulu inštitúcie? Alebo kapsulový kávovar do zasadačky na spríjemnenie rokovaní? Verejné miesta, priemyselné parky, výrobné podniky, veľké, stredné či rodinné firmy, kancelárie, čerpacie stanice či prevádzky rýchleho občerstvenia – to všetko sú miesta, kde by nápojový automat nemal chýbať.

EW_Espresso_Point_Capsule_780x343

Výhody pre zamestnancov

6.    Spôsob, akým zabezpečiť zamestnancom nápoje z kvalitných surovín: Vďaka možnostiam nápojových automatov si vyberie naozaj každý. Instantné cappuccino s čokoládou či bezkofeínová káva, kvalitné Lavazza espresso z čerstvo pomletej zrnkovej kávy alebo kapsulový kávovar Lavazza vhodný priamo do vašej kancelárie? Široká ponuka poloautomatických kávovarov či samostatne stojacich automatov na kávu nám dovoľuje pre každého zákazníka navrhnúť automat a nápoje presne na mieru.

7.    Vďaka rýchlej príprave kávy ušetríte pracovný čas zamestnancov: Vyhnite sa dlhým radom v bufete, nehľadajte najbližší obchod, kde vám aj tak s najväčšou pravdepodobnosťou dobrú a teplú kávu nespravia… Káva pripravená za pár sekúnd predstavuje praktické riešenie, ktoré vaši zamestnanci určite ocenia.

8.    Výrazne znížite počet špinavých šálok vo firemnej kuchynke: Okrem toho, že automat vám ušetrí čas, ktorý by ste inak venovali príprave kávy či horúceho čaju, ušetríme vám aj kopec práce. Vďaka jednorázovým pohárom, ktoré sú buď plastové alebo papierové, môžete smelo zabudnúť na umývanie riadu ešte aj v práci.

EW_Lavazza_Blue_Capsule_780x343

9.    Nízke ceny nápojov: Ceny horúcich nápojov v automatoch sú nastavené tak, aby si ich mohol dovoliť naozaj každý. Kvalita espressa z automatu je porovnateľná s kvalitou espressa v kaviarni. Rozdielom je okrem pohára aj fakt, že automat nemusí platiť čašníčku, ktorá vám kávu prinesie. A preto si kávu z nápojového automatu vždy kúpite za naozaj výhodné ceny.

10.    Vždy dostupné služby: Automaty sú v prevádzke 24 hodín denne 7 dní v týždni. Preto je vhodné ich umiestniť aj na miesta, kde vaši zamestnanci pracujú v nepretržitej prevádzke. S kofeínovým dopingom pracovníkov výrobnej fabriky v nočnej službe si naše automaty hravo poradia!

Máte záujem o umiestnenie automatu aj do vašej firmy? Pozrite si našu ponukukontaktujte nás!

ASO VENDING tím