Unikátny systém pre jedinečnú atmosféru
Exkluzívna technológia automatov pre pôžitok z dokonalej kávy

Značka LAVAZZA ponúka kávu s dlhoročnou históriou pre tých, ktorí si radi vychutnajú najvyššiu kvalitu. Zrnková káva LAVAZZA predstavuje profesionálne riešenie, vďaka ktorému sa môžete naozaj odlíšiť a poskytnúť zamestnancom kávu s nezameniteľným štýlom. Vychutnajte si obľúbené espresso LAVAZZA, s bohatou cremou, plným telom a intenzívnou arómou. Logo milovanej značky symbolizuje zmysel pre detail a vnímanie kvality v každom aspekte.

LAVAZZA Crema & Aroma

Espresso plnej chuti a bohatej arómy kakaa a praženého dreva s jedinečným súladom horkosti a kyslosti oboch káv
LAVAZZA Pronto Crema

Krémové espresso s intenzívnou, plnou chutou, s tónmi kakaa a praženého dreva v spojení s bohatou arómou

Prémiové kávové zmesi Piazza D´Oro vynikajú svojou výnimočnosťou a osobitým chuťovým profilom. Tieto starostlivo pražené kávy tvoria špeciálnu ponuku, z ktorej si vyberie naozaj každý. Piazza D´Oro bola na trh uvedené v roku 1998 ako prémiová značka. Zostáva verná svojej pôvodnej receptúre praženia v talianskom štýle a predáva sa po celom svete. K výrobe zmesí sa používajú prémiové kávové zrná a ponúkajú výnimočný zážitok z tradičného espressa.

Piazza D´Oro Forza

Chuti dominujú obľúbené čokoládové a nugátové tóny, doplnené makadamovými a vlašskými orechmi.
Piazza D´Oro Intenso

Káva sa vyznačuje chuťou kakaových bôbov a horkej čokolády s podtónom lieskových orechov, korenia a chilli. Vhodná voľba pre espresso.
Piazza D´Oro Dolce

Ovocné citrusové tóny pripomínajú kombináciu ľahkej kyslosti mandarínky a jemnej sladkosti sušených marhúľ. Dozvuk predstavuje chuť arašidov.
Piazza D´Oro Estremo

Táto zmes sa vyznačuje chuťou kakaových bôbov a mandlí s podtónom čučoriedok a černíc. Najvhodnejšia pre mliečne varianty ako cappuccino alebo caffé latte.

ŠTRBSKÉ PRESSO je káva so slovenskou receptúrou pripomínajúcou tradíciu. Je to káva so slovenským duchom, typickým názvom charakterizujúcim Slovensko, káva kde sa osobitne dbá na kvalitu nielen pri výbere zŕn, ale tiež pri ich spracovaní tak aby bolo dosiahnuté ich dokonalé rovnovážne praženie, vyrovnaná chuť a zážitok.

Štrbské Presso Barista

Tóny čokolády, vanilky a jemnej chute manga prenesené do krémovej chute espressa.

Značka Jacobs má viac ako 100 rokov starú históriu, ktorá sa začala v nemeckých Brémach. Kávy Jacobs sú namiešané z kvalitných odrôd arabiky a robusty. Zmesi sú pripravené tak, aby vám poskytli bohatý chuťový zážitok. Kávové zrná sú pomaly pražené pri nižšej teplote a po dlhšiu dobu, aby ste si mohli vychutnať každý dúšok kávy.

Jacobs Barista Crema

Zmes, ktorá sa vyznačuje intenzívnou korenistou vôňou a plnosťou. Má vyváženú chuť a kyslosť.
Jacobs Krönung Selection

Vďaka strednému až silnejšimu praženiu prináša plnú chuť a patrí medzi kávu silnejšej intezity. Vhodná na mliečne varianty, ale aj na espresso.
Kapsulová káva

Objav vysokú kvalitu kapsúl Lavazza a Nespresso.

viac o kapsulovej káve
Instantná káva

Instantné riešenie so zachovaním požiadaviek na kvalitu kávy.

viac o instantnej káve

Prečo Automat od nás?

  • Firma ASO VENDING má na Slovensku takmer 30 ročnú tradíciu. O naše automaty sa starajú profesionálni servisní technici.
  • Za dodávateľa automatov sme si zvolili firmy Necta a Lavazza. Vďaka dlhodobej a úspešnej spolupráci sme sa stali zástupcom týchto firiem na slovenskom trhu.
  • Zameriavame sa na prevádzkovanie predajných automatov. Po celom Slovensku máme 26 servisných centier.
  • Našim zákazníkom poskytujeme podporu aj v podobe NON STOP servisnej linky.
Viac o benefitoch