S ponukou snakkových automatov vytvárame pre vás komplexný balík služieb v oblasti rýchleho občerstvenia. Je vhodné ich umiestniť na verejné miesta s vysokou koncentráciou ľudí či na pracoviská pre vašich zamestnancov a návštevníkov. 

7 days1.) Aj vám sa stáva, že vás prepadne neovládateľná chuť na sladkú maškrtu, alebo si jednoducho potrebujete do niečoho poriadne zahryznúť? Isteže, ak sa vám to stane doma, zásoby chladničky či špajze vás pravdepodobne dokážu zachrániť. Ale čo ak ste v práci, na cestách, alebo sa tak ponáhľate, že 15 minút strávených vo fast foode je jednoducho priveľa?

2.) Obchody a reštaurácie po 21. hodine väčšinou zhasnú svetlá a zamknú pred vami dvere. V takýchto situáciách dokážu pomôcť automaty rýchleho občerstvenia, ktoré v sebe skrývajú potraviny, sladkosti a nápoje. Naše automaty nepoznajú otváracie hodiny. Sme tu pre vás nonstop.

3.) S automatmi s rýchlym občerstvením vám prejdú aj nočné služby rýchlejšie. Croissant a horúce espresso z kávomatu vás určite nakopne a dodá vám energiu.

4.) Rýchlo a ľahko dostupné bagety či cukrovinky v automatoch dokážu potešiť v tú správnu chvíľu na správnom mieste. Čerstvá bageta plnená syrom, šunkou a majonézou? Alebo radšej kuracím mäskom a zeleninou? S nami si môžete vyberať, na čo máte Coca colapráve chuť! Bagety v automatoch sú navyše hygienicky balené, takže si ich môžete bez váhania vziať so sebou a vychutnať si… povedzme cestou z práce.

5.) Ak potrebujete uhasiť smäd, nemusíte čakať do siedmej ráno, pokaľ otvoria bufet a riskovať tak, že zmeškáte vlak do práce. V našich automatoch si vyberiete z bohatej ponuky príjemne vychladených nápojov v praktických PET fľašiach.

S ponukou snakkových automatov vytvárame pre vás komplexný balík služieb v oblasti rýchleho občerstvenia. Je vhodné ich umiestniť na verejné miesta s vysokou koncentráciou ľudí či na pracoviská pre vašich zamestnancov a návštevníkov. Prinášame Vám niekoľko typov:

SNAKKY

BOX_123_1412672717Flexibilný stroj pre rôzne potreby

Vďaka užívateľsky prívetivým funkciám a zmenšeným rozmerom poskytuje ideálne riešenie pre malé a stredné podniky. SNAKKY ponúka rýchle občerstvenie, cukrovinky, tetrapaky, PET fľaše, plechovky. Možnosť prepojenia s automatom KIKKO.

SNAKKY MAX

Veľký výber, skvelá hodnota

Riešenie pre stredné a veľké podniky. Ponúka široký výber mnohých snakkových produktov: rýchle občerstvenie, cukrovinky, tetrapaky, PET fľaše, plechovky. Poskytuje možnosť prepojenia s KIKKO MAX a ASTRO. Snakky bank

KIKKO & SNAKKY BANK

Ponuka komplexného riešenia

Spojením dvojice automatov vzniká ideálna kombinácia s kompletnou ponukou nápojov a snakkov. Vyznačuje sa inovatívnym dizajnom a flexibilnou konštrukciou. Dvojica automatov pracuje cez jeden platobný systém s možnosťou akceptácie mincí aj bankoviek.

Snakkové automaty