Od 29. januára do 1. februára 2015 Incheba otvorila svoje brány pre všetkých milovníkov gastronómie. Pečenie, varenie, stolovanie, občerstvenie, veľa jedla a rôznych nápojov… A samozrejme nemohla chýbať ani káva. Tí, ktorí nás poznajú zaiste vedia, že kde je káva, tam je aj ASO VENDING! A tak sme aj my ukázali celému Slovensku naše najnovšie a najmodernejšie automaty na kávu a rýchle občerstvenie. Pochválili sme sa nie len dizajnovými novinkami, ale aj zlepšeniami v oblastí funkcií automatov.

Predstavili sme absolútne novinky na trhu, ktoré sú v rámci Slovenska dostupné len v ASO VENDING.

ASO VENDING na Danubius Gastro 2015 ASO VENDING vvstavuje automaty ASO VENDING Incheba

Canto TOUCHCanto TOUCH s veľkým, dotykovým displejom, kde môžete prehrávať vaše reklamy, videá či rôzne zaujímavosti. Žiadne tlačidlá ani štítky – s Canto TOUCH jednoducho naprogramujete všetky voľby priamo do systému automatu. Vďaka širokej škále predvolieb si môžete vybrať nápoj, ktorý najlepšie vyhovuje vašej chuti. S funkciou DUAL CUP si dokonca vyberiete pohár, z ktorého si vašu kávu chcete vychutnať. Moderný dizajn v štýle teplých farieb umocní váš pôžitok z pitia tej naKarismajlahodnejšej kávy.

Karisma Profesionálny automat určený pre každodenný kávový servis vo vysoko kvalitných hoteloch, reštauráciách a kaviarňach. Karisma predstavuje pomer vynikajúcej rýchlosti a vysokej produktivity (až 200 šálok za hodinu). Karisma ponúka širokú paletu teplých nápojov. Pravé talianske espresso, latte či cappuccino z dvoch druhov kávových zŕn a čerstvého mlieka, alebo rozpustné produkty, ako je napríklad horúca čokoláda. Táto novinka sa vyznačuje moderným a elegantným talianskym dizajnom, kompaktnými rSAMBA ASO VENDINGozmermi, štýlovými doplnkami a pútavým, dotykovým displejom.

Samba Vďaka širokému sortimentu ponúkaných produktov, ktorý tento flexibilný automat ponúka, dokáže Samba uspokojiť všetky chute a potreby zákazníkov. Štýlový a moderný dizajn s dominantným LED osvetlením čelného skla a s elegantnými hliníkovými bočnými panelmi – to je Samba, ktorá vyzerá dobre naozaj v každom prostredí. V tomto inovatívnom automate sú navyše elektronické cenovky a patentovaná technológia výťahu, ktorá umožňuje štýlový výdaj občerstvenia, jedla, fliaš, či plechoviek.

Okrem ukážky top automatov a ochutnávky kávy najvyššej kvality sme predstavili aj inovácie v oblasti platobných systémov. Ako prví na Slovensku spúšťame systém platby kontaktnou alebo bezkontaktnou platobnou kartou! Klobúky ASO VENDING

Na Inchebe bola naozaj vynikajúca atmosféra a chuť kvalitnej kávy pozitívne dojmy návštevníkov iba umocnila. Pre potešenie sme rozdávali slamené ASO VENDING klobúky, ktoré postupne zdobili celé výstavisko. Povieme vám, klobúk dolu pred týmto ročníkom Danubius Gastro. A samozrejme, tešíme sa na vás o rok!

Viac fotiek z Danubius Gastro 2015 nájdete v našej fotogalérii, alebo na facebooku.

ASO VENDING tím