Od mája do augusta sme pre všetkých milovníkov kávy z automatu pripravili fotosúťaž o zájazd. Do súťaže sa mohol zapojiť každý, kto na náš web nahral foto pri nápojovom automate ASO VENDING. Prišli nám naozaj krásne fotky, čomu sa veľmi tešíme. O víťazovi rozhodli návštevníci nášho webu, ktorí pravidelne posielali hlasy svojim favoritom. Víťazkou sa stala Linda Balážová s najvyšším počtom regulérne dosiahnutých hlasov, 1464. Jej výhernú fotografiu, ako aj príspevky ostatných súťažiacich nájdete TU. Výhru prišla prebrať dcéra Lindy, ktorá letela k moru spolu s mamou. Bronislavu sme ako správna kávová firma ponúkli cappuccinom Lavazza a to najdôležtejšie, odovzdali sme jej hlavnú výhru.

vyherkyna10

 

vyherkyna8

vyherkyna2

Vyherkyna1

Hoci sľúbenou výhrou bolo Turecko, s víťazkou sme sa dohodli na dovolenke v Egypte. Bol to sen Lindy a jej dcéry Bronislavy a tak sme si povedali, že prečo nebyť firmou, ktorá plní sny… Koncom septembra sa teda mama s dcérou vybrali do Afriky užiť si svoju výhru. A prišiel nám od nich aj pozdrav s krásnymi fotkami, o ktoré by sme sa s vami radi podelili.

sutaz

 

sutaz3                 sutaz2

sutaz8             sutaz1             sutaz9

sutaz6 sutaz7 sutaz5

sutaz10           sutaz4           SUTAZ11

Tešíme sa, že výherkyňa si zaslúženú dovolenku užila a veríme, že na ASO VENDING bude v dobrom spomínať 🙂 Ako nám prezradila, do takejto súťaže sa zapojila prvý krát. Jej fotografia vznikla, keď sa prechádzala po čakárni v nemocnici. Napadlo ju, že si dá kávičku a prečítala si oznam o fotosúťaži. Autorkou fotky je jej dcéra, ktorej Linda zapózovala pri automate. Hlasy poctivo posielali kolegovia, známi či rodina. A my sa úprimne tešíme, že jej to vyšlo 🙂

ASO VENDING tím